Портфоліо Малика Володимира Юрійовича з теми "Фізична культура як здоровий спосіб життя"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 15:11, 12 лютого 2014, створена Vyumalik (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Фізична культура як здоровий спосіб життя"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізична культура, інформатика.

Вік учнів, клас

15 років, 9 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Чи легко бути здоровим? Як оздоровити свій організм? Які вправи потрібно виконувати, щоб стати здоровим? Вирішенню цих питань буде присвячено проект «Фізична культура як здоровий спосіб життя». Учасниками проекту є учні 9 класу. Для виконання проекту учні об’єднаються у 3 групи: «тренери», «дослідники» та «реабілітологи». Групи досліджуватимуть питання оздоровлення організму та створять власні інтелектуальні продукти: буклет, мультимедійну презентацію та Вікі-статтю.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впроваджєення

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання учнів проводиться у продовж всієї навчальної теми.

До початку проекту. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань про здоровий спосіб життя застосовується опитувальник з теми «Фізична культура як здоровий спосіб життя». Також учні заповнюють в таблицях «ЗХД» два стопчики Знаємо та Хочемо дізнатися.

В ході реалізації проекту: Для визначення співпраці в групах, вчитель використовує Контрольний список. Співробітництво. За допомогою Форми оцінювання дослідницького процесу учні оцінюють рівень проведеної дослідницької роботи.

По завершенню проекту: Учні презентують створені інтелектуальні продукти: Вікі статтю, мультемедійну презентацію та буклет. Учні мають можливість самостійно оцінити себе за допомогою Форми оцінювання мультимедійної презентації та Форми оцінювання вікі-сайтів. Учні закінчують заповнення таблиці «ЗХД» (стовпчик Дізналися)

Остаточна оцінка за тему виставляється із врахування оцінки за презентацію, вікі-статтю, буклет.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учнівська Вікі-стаття "Фізичні вправи та здоров'я людини"

За тиждень до початку роботи над проектом учитель готує публікацію для учнів та їх батьків про проектну діяльність.

Malikv1.jpg Malikv22.jpg

Перший день. Для зацікавлення учнів проектом вчитель показує їм власну презентацію з описом завдань для кожної групи: «тренери», «дослідники», «реабілітологи». Для перевірки попередніх знань учнів з теми вчитель проводить опитування за допомогою опитувальника «Фізична культура як здоровий спосіб життя». Для визначення навчальних потреб учнів заповнюють таблицю «ЗХД».

Учні об’єднуються у три групи по 5 дітей в кожній. Група «тренери» працюватиме над питанням: «Які вправи найбільш позитивно впливають на організм дитини?» та випустить буклет. Група «дослідники» вивчатиме питання про нетрадиційні методи загартовування. Результатом їх роботи буде мультимедійна презентація. Даній групі вчитель надає допомогу у формі Шаблону презентації. Група «реабілітологи» напише вікі-статтю про фізичні вправи та їх вплив на здоров’я людини.

Перший тиждень. Вчитель роздає інструкції та правила роботи за комп’ютером. Учні здійснюють пошук необхідної інформації в мережі Інтернет, проводять соціологічне опитування. Учитель роздає критерії оцінювання продукту діяльності учнів. При використанні матеріалів учні вказують посилання на джерело інформації.

Другий тиждень. Працюючи в групах, учні створюють продукт своєї діяльності. Вчитель організовує консультації по групах. Для визначення співпраці в групах, вчитель використовує Контрольний список. Співробітництво. За допомогою Форми оцінювання дослідницького процесу учні оцінюють рівень проведеної дослідницької роботи.

Третій тиждень. Учні завершують свої роботи презентують їх. Відбувається рефлексія, оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до Форми оцінювання мультимедійної презентації та Форми оцінювання вікі-сайтів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Володимир Малик

Фах, навчальний предмет

Вчитель фізичної культури, фізична культура

Навчальний заклад

Бобринецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №5 ім. П. П. Шумилова

Місто\село, район, область

Бобринець, Бобринецький, Кіровоградська

Контактні дані

vyumalik@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

14 січня - 14 лютого 2014

Місце проведення тренінгу

Бобринецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №5 ім. П. П. Шумилова

Тренер

Волошина Олена Вікторівна