Портфоліо Людмили Вікторівни з теми "Жива планета" для учнів 4 класу

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 19:28, 17 лютого 2013, створена Margo (обговореннявнесок) (Опис оцінювання)

Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Жива планета

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Я і Україна

Вік учнів, клас

4 клас, 9-10 років

Стислий опис проекту

Робота над роектом направлена для збагачення знань, умінь і навичок з курсу «Я і Україна. Природознавство.(4 клас). Цей проект розкриває проблему, чи може Людина прожитии без квітів. Робота над проектом триває протягом 2-х тижнів. Працюючи над проектом учасники знайомляться з різними питаннями даної теми. Для цьго розподіляються на творчі групи, враховуючи здібності і рівень навчальних досягнень, розвиваючи в учнів пізнавальних навичок і навичок критичного мислення. Представики дослідницьких группроводять круглі столи, консультації, мозкові штурми. У ході роботи над проектом учні повинні: створити блог проекту; створити веб-сайт; виконати тематичні завданя (тести, кросворди) підготувати узагальнюючи матеріали. Робота над проектом «Жива планета» дає можливість пізнати живу природу, красу рідного краю, яку користь приносять квіти, збагачувати естетичний і духовний світ учнів.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

І етап На початку проекту для перевірки готовності учні працюють з тестовими завданнями, переглядають демонстраційний матеріал. Вони досліджують які види квітів є в Україні, умови росту квітів, їх зовнішній вигляд. Учні шукають інформацію, в енциклопедіях про квіти, які ростуть в Україні. Підбирають ілюстрації, вчаться складати повні речення, шукають інформацію, малюють малюнки, фотографують: Учні будуть досліджувати розміри та зовнішній вигляд весняних квітів. Учні будуть шукати цікаву інформацію про перші весняні квіти в бібліотеці та в Інтернеті Учні будуть збирати малюнки конкурсу, узагальнювати матеріали пошуку та створить блог. ІІ етап 1. Одержання і обробка матеріалу. 2. Обробка пошукової роботи. 3. Визначення результатів дослідження. ІІІ етап 1. Формулювання висновків і результатів дослідження. 2. Розподіл матеріалу та узагальнення в проекті,веб-сайті. 3. Оформлення проекту, підготовка додатків. 4. Підготовка до захисту проекту на конференції, самоаналіз роботи над проектом.

Опис оцінювання

На початковому етапі буде використана система початкового оцінювання у вигляді анкетування за таблицею «З Х Д», яка додатково буде заповнена на при кінці проекту. Протягом виконання проекту буду здійснювати корегувальні функції для того щоб діти не відхилились від основного курсу. Для здійснення оцінювання будуть використані картки оцінювання, а також виконання тестових завдань. Під час виставлення підсумкової оцінки будуть враховані як проміжкові результати так і оцінка блогу, виступу і робота в групах Учням буде надано можливість за критеріями оцінити свою роботу з Інтернет ресурсами.

Діяльність учнів і вчителя

Вчитель робить чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми «Жива планета» та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання. Досліджують квіти. Проводять опитування рідних за напрямками: • Як квіти впливають на наше життя? • Що було б, якби на світі не було б квітів? З’ясування навчальних потреб учнів здійснюється за допомогою раніше підготовлених схем (наприклад – Асоціативний кущ) Вступна презентація «Жива планета» вчителя допоможе учням орієнтуватися в напрямках роботи: дослідження, опитування, пошук, аналіз. Використання Інтернету учні використовують для пошуку інформації http://wiki.iteach.com.ua - доступ до підручника http://www.1september.ru http://www.kinder.ru/ http://www.meta.ua http://www.ukr.net http://kvitka.at.ua http://www.alhimik.ru/Dom/dom12.html http://domicad.net.ua/index.php?cPath=35

для її обговорення, для уточнення, та перегляду відео уроків, а також звітування про виконану роботу на блозі. Учні використовують приклад вчителя для виконання власної роботи, але мають право вносити своє власне бачення в дослідження або виконання виробу. Оцінювання учнівських робіт проводиться: самооцінка, перевір однокласника, вчителем.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ