Портфоліо Луцькової Галини

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:17, 30 серпня 2012, створена Galinalugkova (обговореннявнесок) (Повний План вивчення теми)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Постать Данила Галицького в історії Украни.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія України, всесвітня історія, світова література, українська літерура, художня культура.

Навчальна тема (як записано в програмі)

«Внутрішня та зовнішня політика князя Данила Романовича.Коронація Данила»

Вік учнів, клас

7 клас 12 років

Стислий опис

Тема вивчається учнями 7класу.Дана тема з програми «Внутрішня та зовнішня політика князя Данила Романовича.Коронація Данила.Клас об’єднується в 4 групи за бажанням учнів.Перша група працює над Темою «:Данило Галицький-князь Галицько-Волинської держави.»Друга група працює над темою «Зовнішня та внутрішня політика Данила Галицького» Третя група працює над темою»Боротьба українського народу з монголо-татарською навалою».Четверта група працює над темою:»Культура Галицько-Волинської держави».Під час роботи над проектом учні кожної групи працюють над дослідженням власної теми. Результатом діяльності учнів є презентації кожної теми.

Повний План вивчення теми

План проекту

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

ознайомлення учнів з духовними і культурними надбаннями та цінностями, історико-культурними традиціями українського народу і цивілізації в цілому; визначення, відбір і використання у процесі пошуку інформації про минуле різних видів історичних джерел, у тому числі текстових, візуальних та усних, артефактів, об’єктів навколишнього історичного середовища (музеїв, архівів, пам’яток культури та архітектури), а також інформаційно-комп’ютерних технологій; Формувати навички працювати в групах; давати характеристику історичному діячеві; Формувати вміння створення презентації; Навчитися збирати і накопичувати потрібну інформацію; Формувати вміння відображати власну думку в есе. Сформулюйте пріоритетний перелік навчальних цілей щодо вивчення змісту та формування навичок, які будуть оцінені та які мають бути сформовані в учнів після виконання проектів.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Перед постановкою завдання учням демонструється презентація вчителя стосовно ідей проекту, використовуємо таблиці З-Х-Д..Перед початком роботи використовуємо форми оцінювання для роботи в групах, визначаємо діяльність учнів та їх роль в проекті. Презентуємо форми оцінювання кінцевого продукту діяльності – «Форма оцінювання презентації»..Впродовж роботи над проектом учні звертаються до форм оцінювання і аналізують якість своєї роботи, використовуючи само оцінювання та форму само оцінювання. Вчитель контролює діяльність учнів на протязі впровадження проекту і використовує формуюче оцінювання, звертаючись до таблиць З-Х-Д.Оцінювання учнів вчителем проходить на всіх етапах впровадження проекту «Постать Данила Галицького в історії України».

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Перед початком проекту вчитель проводить діагностику учнів з допоміжних предметів за таблицею ЗХД і на основі організаційної діаграми [1]планує діяльність вчителя і учнів під час проекту. Вчитель презентує буклет «Про проект»[2]. Клас об’єднується в 4 групи за бажанням учнів. Перша група працює над темою «:Данило Галицький-князь Галицько-Волинської держави».Результатом діяльності першої групи є презентація «Данило-Галицький – князь Галицько-Волинської держави»[3]. Друга група працює над темою «Зовнішня та внутрішня політика Данила Галицького».Результатом діяльності групи є буклет «Внутрішня і зовнішня політика Данила Галицького». Третя група працює над темою «Боротьба українського народу з монголо-татарською навалою».Результатом діяльності групи є презентація «Боротьба українського народу з монголо-татарською навалою».Четверта група працює над темою: «Культура Галицько-Волинської держави».Результатом діяльності групи є фото колаж «Культура Галицько-Волинської держави». Презентація діяльності учнів кожної групи проводитися в кінці впровадження проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Галина Луцькова

Фах, навчальний предмет

Вчитель історії, історія України.

Навчальний заклад

Войнашівська Зош І-ІІІ ступенів.

Місто\село, район, область

с.Войнашівка,Барський район ,Вінницька область.

Контактні дані

galinaluzkova@gmailcom.

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20-28 серпня.

Місце провведення тренінгу

Войнашівська зош І-ІІІ ступенів.

Тренери

Копитко Оксана Василівна