Портфоліо Єфімушкіна Георгія Олександровича з теми: "Про густину і не тільки"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:20, 17 листопада 2012, створена Georgefimushkin55 (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми=

Густина

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

В ході виконання роботи учні глибше засвоять поняття об’єм, маса, густина. Продовжать формування навиків планування та проведення експерименту. Відпрацюють навички роботи з вимірювальними приладами: терезами та мензуркою. Ознайомляться з основами метрології. Як кульмінація проекту – учні створюють табличку маси різних сипких речовин та рідин у побутових вимірювальних приладах – ложки, чашки, банки (ті, якими користується мама в повсякденній практиці).

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Знання та вміння учнів будуть оцінюватися звичайним методом – шляхом усного опитування та розв’язування задач під час тематичного оцінювання. Окрім цього учні будуть оцінюватися за виконання їх проектів та виконання експериментальної частини. Оцінка експериментальної частини здійснюється як для звичайної практичної роботи. Учні отримують критерії оцінки та вимоги до виконання робіт перед початком роботи. Оціночні форми вміщені в папку для оціночних матеріалів

Форма оцінювання учнівської роботи

Поточне оцінювання

Самооцінювання

Форма оцінювання компютерної роботи

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку учні познайомляться з вчительською презентацією «Чи порожня посудина, в якій нічого немає?», що дасть їм загальний огляд проблеми проекту. Розподіляються на мікрогрупи. Учні вирішують це питання самостійно, але вчителю необхідно коректно порадити в цьому виборі. Починають пошук можливих тем дослідження. Після обрання тем, шукають додатковий матеріал в Інтернеті та додатковій літературі. Виконують практичну роботу по визначенню густини та маси речовин. Учні готують інформаційний листок – учнівську публікацію в групах за допомогою MS Publisher, в якому розповідають про те, що таке густина, кому потрібні знання про густину речовини та де використовуються ці знання. Публікації можуть включати як матеріали з різних джерел, так і власні – вірші, казки, оповідання. В кінці – учні повинні скласти табличку маси різних сипких речовин та рідин, що містяться в підручних ємкостях. Використовуючи MS PowerPoint, учні створюють презентації «Фізика на кухні. Міфи і реальність?!». Презентація буде оцінюватися у відповідності з вимогами (див. папку «Оціночні матеріали»).Учні презентують свій кінцевий продукт класу. Час презентації 3-5 хвилин.Додатково для обдарованих учнів запропоноване завдання: як розділити дві різні речовини з однаковою густиною.

Публікація про метод проекту

Презентація вчителя

Учнівська презентація

Фасилітація для учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Єфімушкін Георгій Олександрович

Фах, навчальний предмет

вчитель фізики, фізика

Навчальний заклад

Криворізький науково-технічний металургійний ліцей № 81

Місто\село, район, область

м. Кривий Ріг

Контактні дані

(0564)91-29-41

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

8-20 жовтня 2012

Місце проведення тренінгу

Криворізький науково-технічний металургійний ліцей № 81

Тренери

Власенко Тетяна Володимирівна