Wiki статья "Энергия - это жизнь. Энергосбережение - делаем вместе"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:00, 18 вересня 2011, створена Kruglova Inna (обговореннявнесок) (Другие документы)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

На пошуки прихованих скарбів

Автори проекту

Група учнів Краматорського центру ПТО під керівництвом викладача інформатики Лозун Ольги Леонідівни

Тема дослідження

Досліджуються різні джерела здобуття енергії, проводиться їх порівняння і аналіз

Проблемный вопрос (вопрос для исследования)

Наскільки вигідно використовувати альтернативні джерела енергії?

Гипотеза исследования

Резерви природного палива не безмежні, до того ж коштують чималих грошей, існують альтернативні джерела енергії, використання яких більш вигідно в економічному та екологічному розумінні.

Цели исследования

Учні повинні провести дослідження різних джерел енергії, проаналізувати їх використання людством, визначити їх переваги та недоліки і запропонувати використання альтернативних та нестандартних джерел енергії, різних способів енергозбереження. Учні роблять висновки щодо практичності використання новітніх технологій в області енергозбереження.

Результаты исследования

Як головний результат проекту учні створюють модель сонячного колектора – приладу для нагрівання води з використання енергії сонця в побутових умовах. Це має бути справжнім успіхом та досягненням, тому що учні можуть реалізувати свій творчий потенціал на практиці та зробити свій внесок у розвиток альтернативних методів енергопостачання. Також як результат в Краматорському центрі ПТО проводиться енергетичний експеримент та, за результатами експерименту, створюється відеофільм, що пропонує робітникам та учням Центру поради щодо енергоефективного використання енергії у Центрі та вдома. Також учні розробляють лабораторний стенд та методичні вказівки для проведення лабораторно-практичних робіт з предмету «Основи енергозбереження» для порівняння різних видів ламп освітлення.

Вывод

Використання природних джерел енергії найчастіше наносить великої шкоди людині, навколишньому середовищу та світовій економіці. Людству, зокрема Україні, потрібні більш економічні, поновлювані та чисті джерела енергії. Такі джерела енергії існують! Ми зустрічаємо їх кожен день, але, нажаль, не завжди бачимо та можемо використати те, що є таким очевидним!

Полезные ресурсы

Тест "Енергоспоживання та екологія" [1]

Другие документы