Wiki Стаття Cтудента

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:55, 15 червня 2012, створена Yulianikol22 (обговореннявнесок) (Результаты исследования)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Престиж

Автори проекту

Тодоровська Ангеліна, Солонець Надія

Тема дослідження

Як переконати людину у тому,що володіння іноземною мовою є корисним і необхідним?

Проблемный вопрос (вопрос для исследования)

Що може змусити людину вивчити іноземну мову?

Гипотеза исследования

Потрібно враховувати,що кожна людина має певні пріоритети, на основі яких можна створити мотивацію до вивчення іноземної мови.

Цели исследования

Проблема вивчення іноземних мов на сьогодні дуже важлива. Науковий та технологічний прогрес призвів до прориву в знаннях та забезпечив інформаційний вибух. Відомо, що загальні знання всього людства подвоюються кожні сім років, отож, іноземні мови необхідні як основний і найефективніший засіб обміну інформацією між людьми нашої планети. Оскільки Україна зараз входить до світового співтовариства, то проблема вивчення іноземної мови для суспільства в нашій країні вдвічі актуальна. На сучасному етапі існування суспільства знання іноземної мови є важливою і необхідною складовою. Кожний аспект нашого життя певною мірою пов'язаний з нею. Але як переконати в цьому людей? Саме це питання зацікавило нас найбільше, і ми вирішили провести по ньому дослідження. Працюючи в даному напрямі ми переконалися, що тільки мотивація і необхідність практичного застосування іноземної мови може дати позитивний результат.

Результаты исследования

На сьогодні англійська мова - це найпоширеніша і найважливіша мова в світі. Тому дослідження проводилося саме відносно володіння англійською мовою. Адже, кожна освічена людина розмовляє англійською мовою, тому що вона є мовою міжнародного спілкування в багатьох сферах життя: торгівлі, бізнесі, науці, туризмі, спорті та розвагах. Україна має зв'язки з багатьма країнами світу. І якщо ви хочете отримати хорошу престижну роботу, ви повинні знати англійську мову, щоб читати професійну літературу по вашій спеціальності.

Нові ідеї в науці, технології та медицині змінюються так швидко, що їх не встигають перекласти на різні мови. Тому більшість інформації друкують англійською мовою, тому якщо ви хочете бути в курсі всіх новинок, ви повинні знати англійську мову. Наша країна потребує хороших спеціалістів в багатьох сферах економіки, науки, техніки та медицини.
Перед проведенням дослідження студенти опрацювали багато інформації. Це були і друковані джерела, і різні Інтернет-ресурси. На основі отриманих фактів було розроблено анкету, яка допомогла отримати необхідні результати і зробити правильні висновки, які б доводили гіпотезу. Анкета містила в собі декілька запитань:

1.Чому Ви вчите іноземну мову? 2.Де Ви її зможете використати? 3.Чи плануєте далі удосконалювати свої знання іноземної мови? Якщо так, то для чого? Подані запитання вимагали власної відповіді і студенти отримали багато різних і цікавих думок:

1. Чому Ви вчите іноземну мову?
 - тому що вона є навчальним предметом.
 - тому що потрібна для майбутньої роботи.
 - тому що потрібна для спілкування з іноземними друзями з інтернету.

2. Де Ви її зможете використати?

 - під час подорожі за кордон.
 - на роботі.
 - в інтернеті.
 - для читання інструкцій до побутових предметів.
 - для розуміння улюблених іноземних пісень.

3. Чи плануєте далі удосконалювати свої знання іноземної мови? Якщо так, то для чого?

 - так, для подальшого навчання.
 - так, для роботи за кордоном.
 - так, для отримання роботи в престижній фірмі.
 - так, для подорожей за кордон.
 - так, для того, щоб вийти заміж за іноземця.
 - так, для загального розвитку, бо її треба знати.

Як видно з результатів анкетування, кожна відповідь передбачає певну мотивацію. Навіть, відповідь - бо вона є навчальним предметом - передбачає кінцевий результат - оцінку, що теж є своєрідною мотивацією. Серед анкетованих студентів був невеликий процент негативного ставлення до вивчення іноземної мови. Це свідчить про те, що переважна більшість студентів розуміє важливість і необхідність володіння іноземною мовою. Що і треба було визначити.

Вывод

Опрацювавши результати, які були отримані в ході дослідження, студенти дійшли висновку, що мотивація є основним фактором вивчення іноземної мови. Дане дослідження показало правильність нашої гіпотези, ми працюємо тільки тоді, коли маємо певну мотивацію. 600px

Полезные ресурсы

[1]- вивчіть іноземну мову
[2] - принцип мотивованості у навчанні іноземної мови
[3] - Нумо вивчати іноземну мову!
[4] - 7 секретів вивчення іноземної мови

Другие документы

1.English Conversational Topics/М.В. Синельникова. - М.:АСТ;СПб: Астрель-СПб;Владимир:ВКТ, 2008. - 343с.
2. Говоримо англійською: 40 розмовних тем/Уклали: Л.П. Ільєнко, М.Г. Кононенко, Л.С. Соловей. - К.: Либідь, 2007. - 96с.
3.English for International Tourism. Course Book/Miriam Jacob & Peter Strutt. - Harlow, Essex, England: Longman, 2007. - 128c.
4.Speak English with Pleasure/За ред. Луїзи Грін ( Велика Британія), Кіри О. Янсон ( США). Вид. 2-ге, виправлене. -Х.: Торсінг, 2002. - 288с.
5.English -speaking Countries: A cultural reader. - Х.: Издательская группа " Академия", 2000. - 208с.
6.435 тем з англійської мови/ Укладачі Ю.Куриленко, В.Бойко, Н.Жидких, О.Паніна - Донецьк:ТОВ ВКФ "БАО", 2004. - 576с.
7.Advanced American Dictionary.- Edinburg Gate, Harlow, Essex, England: Pearson Education Limited, 2000. - 1746c.