Відмінності між версіями «WIKI Cтаття Cтудента»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Результаты исследования)
(Результаты исследования)
Рядок 31: Рядок 31:
  
 
В даний час в Internet існує дуже велике число віртуальних магазинів, що пропонують широкий вибір самих різноманітних товарів, починаючи від мобільних телефонів і закінчуючи, автомобілями.  Практично всі Інтернет-магазини створені у складі торговельних'підприємств, в яких форма електронної торгівлі діє паралельно з традиційною і становить в середньому десять відсотків від загального товарообігу.
 
В даний час в Internet існує дуже велике число віртуальних магазинів, що пропонують широкий вибір самих різноманітних товарів, починаючи від мобільних телефонів і закінчуючи, автомобілями.  Практично всі Інтернет-магазини створені у складі торговельних'підприємств, в яких форма електронної торгівлі діє паралельно з традиційною і становить в середньому десять відсотків від загального товарообігу.
[[Ddwa5612.png‎|200]]
+
[[[[Файл:Ddwa5612.png‎|200px]]
  
 
==Вывод==
 
==Вывод==

Версія за 14:07, 5 червня 2012

Назва проекту

Всі пішли в online!

Автори проекту

Студенти КППК ім А.Макаренка

Тема дослідження

Анализ послуг, засобів, інструментів мережі Інтернет з точки зору розповсюжєення інформації та просування товарі та послуг підприємства

Проблемный вопрос (вопрос для исследования)

Як підвищити конкурентноспроможніть підприємства на ринку товарів та послуг через використання інтернет ресурсів?

Гипотеза исследования

Використовуючи ресурси Інтренет мережі можна значно розширити товарно-грошовий обмін за рахунок глобальних ринків, забезпечити широкий доступ до торговельних послуг. Конкурентних переваг набувають підприємства, які здатні значно підвищити ефективність управління електронною торгівлею.

Цели исследования

Визначити які існують шляхи та засоби щодо формування систем управління в підприємствах електронної торгівлі на основі застосування комп'ютерних технологій:

- виявити структурні особливості традиційної й електронної торгівлі;
- проаналізувати, систематизувати та узагальнити поняття "електронна торгівля", "Інтернет магазин";
- оцінити рівень залученності вітчизняних підприємств до електронної торгівлі та проаналізувати шляхи його підвищення;
- оцінити альтернативні варіанти організації торговельних підприємств щодо електронної торгівлі.

Результаты исследования

Аналіз ринку - необхідна умова підвищення конкурентоспроможності товарів і послуг. Використання ресурсів мережі Інтернет знижує затрати на рекламу, та підвищує продуктивність праці.

Появі електронної торгівлі сприяв розвиток електронної техніки і сучасних засобів телекомунікаційного зв’язку. Перші інтернет-магазини електроніки сформував комп'ютерний ринок, який швидко розвинувся в 90-ті роки. За допомогою інтернет-магазинів, самі "просунуті" на той час користувачі купували комп'ютери і комплектуючі. Упродовж декількох наступних років до асортименту інтернет-торгівлі увійшли мобільні телефони, більш сучасна аудіо і відеотехніка, інші види товарів. По мірі проникнення Інтернету в широкі масси населення, популярність інтернет-магазинів безперервно зростала.

У вузькому розумінні під електронною торгівлею розуміється продаж товарів, що здійснюється за допомогою комп’ютерної мережі Internet (Internet-магазини).

В даний час в Internet існує дуже велике число віртуальних магазинів, що пропонують широкий вибір самих різноманітних товарів, починаючи від мобільних телефонів і закінчуючи, автомобілями. Практично всі Інтернет-магазини створені у складі торговельних'підприємств, в яких форма електронної торгівлі діє паралельно з традиційною і становить в середньому десять відсотків від загального товарообігу. [[Ddwa5612.png

Вывод

Електронна торгівля є важливим доповненням і разом з тим альтернативою стосовно традиційної торгівлі і ґрунтується інформаційних активах підприємства. Ця модель забезпечує прискорення реалізації інновацій, гнучкість процесу продажу, приріст прибутковості торговельної діяльності.

Полезные ресурсы

Аналіз конкуретноспроможности
Аналіз ринку як необхідна умова підвищення конкурентоспроможності товарів і послуг
Розвиток конкурентоспроможності торговельного підприємства
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ В ПІДПРИЄМСТВАХ ЕЛЕКТРОННОЇ ТОРГІВЛІ
Історія розвитку ринку інтернет-торгівлі

Другие документы

Закон України Про Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки,від 09.01.2007;
Закон України Про електронний підпис,від 22.05.2003;
Закон України Про електронні документи та електронний документообіг,від 22.05.2003;
Еймор Д. Електронний бізнес: еволюція і / або революція. М.: Вільямс, 2008.
Попов В.М. Глобальний бізнес і інформаційні технології. Сучасна практика і рекомендації. М.: Фінанси і статистика, 2008.