VIP-персони та знаменитості.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 15:40, 4 вересня 2012, створена Паршина (обговореннявнесок) (Навчальні цілі)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

vip-персони та знаменитості

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова.Засоби масової інформації.Новини з газети,журналу

Навчальна тема (як записано в програмі)

Засоби масової інформації.Новини з газети,журналу

Вік учнів, клас

13-14 РОКІВ

Стислий опис проекту

Під час виконанні данного проекту учні об’єднуються в малі групи та виконують пошукову, дослідницьку та демонстраційну роботу.Учитель пропонує тему проекту,ключові питання проекту .Напротязі виконання роботи вчитель здійснює контроль над роботою дітей(за допомогою тестів,самооцінювання,взаємоперевірки ).Результатом проекту має бути засвоєння учнями навчального матеріалу згідно з навчальними програмами та Державними освітніми стандартами.

Повний План вивчення теми

На початку виконання проекту учні знайомляться з презентацією вчителя, дізнаються над яким питанням їм доведеться працювати, яким чином потрібно буде об‘єднатись в групи та як їх робота буде оцінена. За допомогою вчителя учні відповідають на питання тесту та заповнюють таблицю ЗХД для з‘ясування рівня знань та пробілів у навчанні, які потрібно закрити в процесі виконання проекту, після чого групи учнів обговорюють план дій на майбутнє та за допомогою вчителя намагаються правильно його оформити та розподілити ролі і час виконання окремих питань. Щотижня проводиться оцінювання знань, вмінь та навичок учнів за допомогою усного опитування, анкетування, потім учні доповнюють таблицю ЗХД. Учитель здійснює за необхідності коригуючу роботу та допомагає учням йти правильним шляхом.Під час роботи групи обмінюються набутим досвідом, консультуються з учителем та людьми, які займалися цією проблемою раніше. Здійснюють аналіз власних досягнень та досягнень кожної групи. По закінченні проекту учні складають тест зі знань програмного матеріалу. Захищають свій проект та роблять відеопрезентацію. Оцінювання цих видів роботи проводиться завдяки формам оцінювання публікації, презентації. Після цього вчителем підбивається підсумок виконаної роботи і всі учасники проекту отримують остаточні оцінки.

Навчальні цілі

Цілі проекту - повторення і активізація ЛО підтети «VIPs and Celebrities» в різних видах мовленнєвої діяльності, зацікавлення учнів вивченням англійської мови,сприяння розвитку пізнавального інтересу до цієї науки, удосконалення експериментальних навичок та навичок використання сучасних інформаційних-комунікаційних засобів у навчальній діяльності

Опис оцінювання

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

ЗОШ І-ІІІ ступенів№10

Місто\село, район, область

М.Новогродівка

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери