Відмінності між версіями «Iсаэнко Тетяна»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 11: Рядок 11:
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
'''Навчальний проект "У світі тварин"''' з предмету «Природознавство» розраховано на учнів 2 класу (7-8 років). Він спрямований на вивчення нової лексики щодо базових назв тварин за допомогою икт, розширювання їх лексичних навичок, утворювання множину іменників, здатність лічити тварин, також на розвивання їх навички спілкування, перекладу, розуміння, співвідносення нових слів з вже відомими, проводження аналізу отриманих знань, виховування інтересу до пошукової роботи, самостійність та відповідальність. Учні проводять '''навчальне дослідження'''. В дослідженні учні за допомогою перегляду літератури, історичних джерел та аналітичного методу мають дізнатися про різноманітність тварин нашого світу. Продуктом діяльності учнів стане учнівська презентація "Різноманіття тварин світу!"
+
'''Навчальний проект "У світі тварин"''' з предмету «Природознавство» розраховано на учнів 2 класу (7-8 років). Він спрямований на вивчення нової лексики щодо базових назв тварин за допомогою икт, розширювання їх лексичних навичок, утворювання множину іменників, здатність лічити тварин, також на розвивання їх навички спілкування, перекладу, розуміння, співвідносення нових слів з вже відомими, проводження аналізу отриманих знань, виховування інтересу до пошукової роботи, самостійність та відповідальність. Учні проводять '''навчальне дослідження'''. В дослідженні учні за допомогою перегляду літератури, історичних джерел та аналітичного методу мають дізнатися про різноманітність тварин нашого світу. Продуктом діяльності учнів стане учнівська презентація [https://drive.google.com/open?id=0B7pIlMgFW8K_bHlHazU1WWZPWnM "Різноманіття тварин світу!"]
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=

Версія за 16:26, 21 травня 2016


Назва навчальної теми

У свiтi тварин

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство, Читання

Вік учнів, клас

2 клас, 7-8 рокiв

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект "У світі тварин" з предмету «Природознавство» розраховано на учнів 2 класу (7-8 років). Він спрямований на вивчення нової лексики щодо базових назв тварин за допомогою икт, розширювання їх лексичних навичок, утворювання множину іменників, здатність лічити тварин, також на розвивання їх навички спілкування, перекладу, розуміння, співвідносення нових слів з вже відомими, проводження аналізу отриманих знань, виховування інтересу до пошукової роботи, самостійність та відповідальність. Учні проводять навчальне дослідження. В дослідженні учні за допомогою перегляду літератури, історичних джерел та аналітичного методу мають дізнатися про різноманітність тварин нашого світу. Продуктом діяльності учнів стане учнівська презентація "Різноманіття тварин світу!"

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається впродовж всієї теми. Воно носить назву формуючого. На початку проекту проводиться попереднє оцінювання. Таке оцінювання полягає у визначенні навчальних потреб учнів. Воно відбувається за допомогою методу каруселі, до якого дібрано інструмент допису невистачаючих елементів. Також на початковому етапі роботи над проектом оцінюється спонукання учнів до самоспрянування у навчанні та співпраці. Методом такого оцінювання було дібрано – План проекту, а інструментом - Нагадування і підказки. Протягом роботи над проектом проводиться відслідковування прогресу в навчання учнів за допомогою методу - файл статистики роботи учня, до якого дібрано такий інструмент як форма . Перевірка розуміння учнями особливостей власного мислення та спонукання їх до власного пізнання оцінюється також впродовж роботи над проектом за допомогою методу - Вікторини, інструментом якого є - Рекомендовані запитання вікторини. Визначення рівня здобутих учнями знань та отриманих навичок оцінюється наприкінці роботи над проектом методом – Мережеве опитування з інструментом Опитувальник. Оцінювання відомостей з веб-сайтів, які використовують учні в проекті здійснюється згідно форми для оцінки веб-сайтів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком проведення проекту вчитель готує все необхідне обладнання , програми для реалізації навчального проекту. Під час самого проведення проекту інформує їх про участь їхніх дітей в навчальному проекті, який пов'язаний з предметом англыйськоъ мови та демонструє їм У світі тварин, в якому детальніше знайомить їх з перевагами методу проекту та з навичками, які отримують їх діти після виконання проекту. Вивчення теми розпочинається з розглядання питань теми, які тварини існують у природі, їх особливості, як розрізняються тварини . Учням ставили Ключове запитання – «Чи легко бути твариною у нашому світі?» і що для цього треба зробити, щоб дізнатися. Почати обговорення що таке тварини, які вони бувають та як вони розрізняються. Більшість має це знати. Для більш ефективної роботи з учнями початкової роботи варто запропонувати один блог для всього проекту, доступ до якого надати учням. Продовження проекту здійснюється в процесі самостійної роботи учнів. Потрібно об’єднати учнів в малі групи. Кожна група протягом тижня добирає цікавинки про тварин нашого зоопарку та розміщує знайдене на блозі. З метою реалізації навчальних цілей учні будуть поділені на 4 групи : группа «Хижачки», група «Лікарі», група «Зірочки», група «Кошенятки». Група «Хижачки» : досліджують інформацію щодо хижих тварин. Група «Зірочки» : досліджують інформацію щодо надзвичайних тварин світу.. Група «Кошенятки» : досліджують інформацію про місцеві зоопарки та виставки. Група «Лікарі» досліджують інформацію щодо заходів охорони тварин.

Пропонуйте учням коментувати повідомлення інших груп. На третьому тижні учні проводять свої дослідництва, відвідують зоопарк, роблять малюнки та стенгазети. Для обговорення презентацiі групи розміщують посилання у блозі. У разі виникнення у учнів складностей щодо створення презентацiі запропоновували шаблон. Допомогали учням здійснювати моніторинг їхнього прогресу у ході роботи.В кінці дослідження кожна група повідомляє свою інформацію під час виступів . Для пошуку інформації учні використовуватимуть не тільки бібліотечні ресурсу, а й інтернет.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Тетяна Iсаэнко

Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів

Навчальний заклад

ПНПУ імені К.Д. Ушинського

Місто\село, район, область

М. Одесса

Контактні дані

tataisaenko1993@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією Intel "Навчання для майбутнього", Початкове навчання, 4 курс (2 семестр, 2015 року)

Дати проведення тренінгу

01.02.16.-06.05.16.

Місце проведення тренінгу

вул. Старопортофранківська, 71

Тренери

Боднар Лілія Василівна