22.08.12.Гришинська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Модуль5.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:26, 7 вересня 2012, створена Cherk.mila (обговореннявнесок) (Створена сторінка: =1 група= Яким чином я переконаюсь, що мої учні досягнуть вимог державних освітніх станд...)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

1 група

Яким чином я переконаюсь, що мої учні досягнуть вимог державних освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні я буду використовувати відкриті завдання і метод проектів?

Вчитель переконається, якщо у плануванні діяльності він буде опиратися на вимоги державних стандартів і програм. Буде здійснювати систематичну перевірку знань учнів відповідно до критеріїв навчальних програм. Ключові, змістові та тематичні питання будуть скориговані відповідно до Держстандартів та навчальних програм. Застосовувати постійні консультування, використовувати методи "Знаю – Хочу дізнатися – Дізнався", Мозкова атака, тестування, самооцінювання, рефлексії, перевірки звітів про виконання проекту, аналіз продуктів діяльності та портфоліо.

2 група

Якщо учні самостійно управляють своїм навчальним процесом, визначають напрямки свого навчання, то як я маю пересвідчитись у тому, що вони отимують при цьому знання та вміння, необхідні для 21 століття?

Шляхи вирішення

1. Вчитель спостерігає як учні співпрацюють між собою, використовують міжособистісні навички та виявляють чесну та етичну поведінку щодо учасників групи

2. Шляхом тестових запитань, структурованого інтерв'ю, спостереженням за мисленням учнів, таблиць, схем оцінити навички учнів.

3. У ході створення проекту в Google-документах вчитель проводить інтернет опитування, тим самим перевірить ІКТ-грамотність.


3 група

Як мені забезпечити об'єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у малих групах при виконанні проектів?

1. Розробити форми для самооцінювання та взаємооцінювання.

2. Вести журнал спостережень за кожною малою групою.

3. Презентація кожним учасником малої групи своєї частини виконання роботи.


4 група

Яким чином я переконаюсь, що мої учні досягнуть вимог державних освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні я буду використовувати відкриті завдання і метод проектів?

Використовуючи спостереження за ходом виконання проекту, буду фіксувати, що говорять і що роблять учні, відслідковую рівень розуміння навчальної теми. Після виконання проекту слід провести контрольний вид роботи, де кожен учень має працювати з закритими типами завдань індивідуально.