Відмінності між версіями «21.06.13.Київ.Модуль7.Група1»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
 
Рядок 14: Рядок 14:
 
4. Вчитель має допомогти учням розділити роботу на частини, виконання яких дає конкретний результат, щоб діти бачили.
 
4. Вчитель має допомогти учням розділити роботу на частини, виконання яких дає конкретний результат, щоб діти бачили.
 
Використовувати формуюче оцінювання. Контрольний список.
 
Використовувати формуюче оцінювання. Контрольний список.
[[[[Категорія:10 версія]]]]
+
== Інші статті тренінгу ==
 +
:*[[Тренінг за 10 версією Intel «Навчання для майбутнього», м. Київ, Печерський район, школа №84, 13—27 червня 2013 року]]
 +
 
 +
[[Категорія:10 версія]]

Поточна версія на 17:27, 22 червня 2013

Як допомогти учням успішно адаптуватися та виконати свої проектні завдання: Поставити для себе чіткі завдання, виконання яких можна перевірити та виміряти. Проблеми: 1. Недостатній рівень володіння комп'ютером та невміння працювати з пошуковими системами. 2. Недостатній рівень володіння мовою (якщо проект пов'язаний з іноземною мовою) 3. Невпевненість у власних знаннях та вміннях. 4. Невміння бачити кінцеву ціль роботи. 5. Невміння планувати роботу.

Шляхи вирішення: 1. Розробити чіткі інструкції для роботи з комп'ютерними програмами та пошуковими системами. 2. Порекомендувати використовувати в проектній роботі словники та допоміжну літературу. 3. Організувати роботу в групах таким чином, щоб кожен учень мав свої конкретні завдання і відчував свою відповідальність перед командою за загальний результат. Організувати допомогу сильніших учнів слабшим. 4. Вчитель має допомогти учням розділити роботу на частини, виконання яких дає конкретний результат, щоб діти бачили. Використовувати формуюче оцінювання. Контрольний список.

Інші статті тренінгу