Відмінності між версіями «1958»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
 
Рядок 8: Рядок 8:
  
 
===Видавнича діяльність===
 
===Видавнича діяльність===
За рік методистами Кіровоградського обласного інституту удосконалення вчителів  (нині [http://www.koippo.kr.ua комунальний заклад "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти])видано на допомогу педагогічним колективам 10 брошур різної тематики. Поширенню вивченого і узагальненого досвіду сприяла організація бригадних виїздів методистів Інституту разом з Інспекторами облвно, де проводились семінари-практикуми, читались лекції про наукові досягнення і передовий педагогічний досвід.
 
  
Кабінет педагогіки облІУВ з метою поширення досвіду Василя Олександровича Сухомлинського видає книгу "Директор і вчитель" (редактор Л.А.Терлецький), в якій розкрита система індивідуальної роботи керівника школи з малодосвідченим вчителем по забезпеченню його професійного становлення, створення власної творчої лабораторії.
 
 
Досвід роботи педколективу Павлиської школи представлено також в брошурі Л.А.Терлецького "З досвіду підготовки учнів до практичної діяльності в Павлиській середній школі".
 
 
Видано [http://www.koippo.kr.ua/arhiv/timso/1.pdf "Збірник задач  з математики практичного змісту для 5-10 класів середньої школи"] завідувача кабінетом математики і фізики облІУВ [http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%BC%D1%83%D1%80%D0%B0_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Олександра Олексійовича Хмури]
 
  
 
[[Категорія: 1958 рік]]
 
[[Категорія: 1958 рік]]

Поточна версія на 15:58, 15 січня 2014

Події

Директору Павлиської середньої школи Онуфріївського району Василю Олександровичу Сухомлинському присвоєно почесне звання "Заслужений вчитель УРСР"

12 листопада — Пленум ЦК КПСС ухвалив постанову «Про зміцнення зв’язку школи з життям і про дальший розвиток системи народної освіти»; Верховна Рада УССР законом від 17. 4. 1959 підтвердила цю постанову, розраховану на перехід українського шкільництва на російську мову і посилену русифікацію України.

Наукова діяльність

В одному видавництві "Учпедгиз" вийшла книга Василя Олександровича Сухомлинського "Педагогический коллектив средней школы: из опыта работы сельской школы)"

Видавнича діяльність