08.12.17 Павлоград. Модуль 5. Група 2.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:09, 13 грудня 2017, створена Пономаренко Ольга Юріївна (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Якщо учні самостійно планують свої дії в проектах, визначають напрямки своїх досліджень, то як я маю пересвідчитись, що вони отримують при цьому передбачені програмою знання та вміння? Вчитель є постійним куратором, який здійснює контроль за роботою групи та активністю її членів. Визначає напрямок діяльності учнів. Вчитель корегує хід виконання кожного етапу роботи. Надає консультації, формує навички самооцінювання та взаємооцінювання учнів групи.--Левада Ганна Миколаївна (обговорення) 15:53, 13 грудня 2017 (EET)


Для того, щоб пересвідчитись, що учні під час роботи над проектом отримують передбачені програмою знання та вміння, ми будемо:

- підтримувати зворотній зв'язок через блог шляхом розміщення проміжних тестів з кожного етапу роботи над проектом;

- надавати консультації (онлайн або особисто) щодо пошуку джерел інформації, напрямків дослідженнь та створення презентацій. --VETA (обговорення) 15:56, 13 грудня 2017 (EET)


Проект складається з певних етапів.Учитель здійснює контроль роботи після кожного етапу згідно розроблених критеріїв.Залучаємо учасників проекту до участі в онлайн-обговоренні з використанням опитувальників.--Пономаренко Ольга Юріївна (обговорення) 16:09, 13 грудня 2017 (EET)