Портфоліо Школи Людмили з теми "Як готуються тварини до зими",2 клас

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:20, 4 листопада 2017, створена LyudmilaSh (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Як готуються зо зими тварини"

Буклет до теми

Буклет-Школи Л.П..jpg Буклет1.jpg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство

Вік учнів, клас

7-8 років,2 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Продовжувати ознайомлювати учнів з осінніми змінами в житті тварин (комах, птахів, ссавців) та їх різноманітним світом ; досліджувати, як тварини пристосовуються до умов середовища з настанням холодів; поглибити знання учнів про причинно-наслідкові зв'язки між змінами в живій і неживій природі; розвивати спостережливість, уміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати; виховувати інтерес та бережливе ставлення до тварин. Пошук інформації про те, як тварини готуються до зими, які зміни відбуваються в їхньому житті з настанням холодів.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається на узагальнюючому уроці.На початку заняття проводиться оцінка первинного досвіду учнів за допомогою опитування асоціативного куща та ЗХД.Проводиться мозковий штурм.Цей проект включає в себе дослідницьку роботу серед учнів 2-го класу та виконання ними відповідних завдань (відповідно до кожної групи).Учні протягом вивчення теми досліджують проблемні питання. Учні здійснюють пошук інформації про те, як тварини готуються до зими, які зміни відбуваються в їхньому житті з настанням холодів. В ході роботи над проектом учні заповнюють журнали спостережень,план роботи над проектом,відповідають на контрольні питання.Вчитель оцінює вміння дітей.Використовуючи підручник з природознавства,матеріали Інтернет-видань,а також,користуючись селищною бібліотекою,учні знаходять відповідні матеріали по даній темі. Після проведення і завершення роботи над проектом проводиться підсумковий урок,на якому учні презентують свої результати проектної діяльності,На занятті обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності.Оцінювання проводиться за 12 бальною шкалою.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Спочатку вчитель ознайомлює учнів із завданнями проекту під час показу своєї вступної презентації,тобто повинна діяти чітка поетапна схема всього навчального циклу. І етап – Учні ознайомлюються зпубліацією вчителя,ключовими та тематичними питаннями,обирають тему учнівського міні-проекту ддя дослідження. ІІ етап – Об»єднання учнів у групи за вподобаннями та планування роботи над дослідженнями. Групи працюють над своїми завданнями,а вчитель надає консультації,допомогу,вказівки;допомагає учням,що мають проблеми у навчанні дидактичними матеріалами,зразками необхідних робіт тощо. ІІІ етап – Підведення підсумків,обговорення критерій підсумкового оцінювання проектної діяльності учнів.

Презентація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Людмила Школа

Фах, навчальний предмет

Учитель початкових класів

Навчальний заклад

Магдалинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с.Магдалинівка,Магдалинівський район,Дніпропетровська область.

Контактні дані

Shkola.luda74@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг відбувається в рамках проекту "Відкритий світ"

Дати проведення тренінгу

17.10-30.10.2017 р.

Місце проведення тренінгу

с.Магдалинівка,Магдалинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Тренери

Теліпко Наталя Дмитрівна