Спортивна слава України

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 21:24, 5 січня 2012, створена Марина Чала (обговореннявнесок) (Створена сторінка: == Про проект == Навчальний проект передбачав застосування знань з історії фізичної культ…)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Про проект

Навчальний проект передбачав застосування знань з історії фізичної культури, валеології, організації оздоровчої фізичної культури, теорії і методики різних фахових дисциплін, і був пропонований студентам 3 курсу спеціальності «Фізичне виховання». Вік студентів 18-19 років. Проект створений на запити сучасних навчальних програм з предметів професійної та практичної підготовки, тому може використовуватись як у вищому навчальному закладі для студентів 1-4 курсів.

Студенти зібрали та проаналізували освітні ресурси мережі Інтернет, що можуть використовуватися для навчання. Монтували відеоролік використовуючи Movavi Видео Конвертер 10 для опрацювання файлів різних форматів, редактор відео файлів MPEG Video Wizard DVD 5.0. для створення відеороліку. Робота з цими програмами була новою і для вчителів.

Головним результатом проекту стало створення навчального відео та презентації комп’ютерної програми «Спортивна слава України!». В проект увійшли слова з Оди спорту; розкриті основні перемоги українських спортсменів з різних видів спорту; показана велич та краса України. Результати проекту були презентовані під час святкування позанавчального заходу, присвяченого Дню фізкультурника.

Навчальне відео "Спортивна слава України"