Обговорення:Навчальний проект "Від камінця до ноутбука"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:21, 12 березня 2011, створена Densport (обговореннявнесок) (+++)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Вітаємо новий проект на Вікі! Цікава ідея, значна робота, що об'єднала вчителів і учнів. Але за вимогами конкурсу слід показати ефективність використання ІКТ. Впевнена, що Ваші учні у процесі роботи над проектом створювали онлай ресурси, лишилось лише додати до опису посилання. Можливо це буде віртуальний музей (фотоальбом засобами пікасси, блог тощо), онлайн календар подій і т.і. З повагою, Кузьмінська Олена--Olena K. 09:40, 5 березня 2011 (UTC)


Вітаю всіх жінок із святом! Шановні колеги! авторизуйтесь, будь-ласка, для обговорення. У такий спосіб нам зручніше буде спілкуватись. Дійсно, проект чудовий! Але якби крім реального музею був створений ще і віртуальний.... Ефективне використання ІКТ це не лише вимога (одна з основних) перемоги у конкурсі, але й вимога часу - не всі колеги зможуть привести своїх учнів до Вашого музею. З повагою, Кузьмінська Олена--Olena K. 06:38, 10 березня 2011 (UTC)

Це щось геть нове!!!!

Дуже уважно передивилася всі матеріали до проекту. Але щоб вчитель сам з учнями створений музей історії ОТ - це радзинка!. І такого музею на Україні більше немає. Я в захваті. Окрім цього всім бажаю передивитись матеріали по роботі над проектом, учнівські роботи та розробки вчителя. Проект мені дуже сподобався. Вчитель Cтеценко І.

Моє враження від проекту

Я працюю вчителем інформатики 6 років. Мені завжди важко розповідати дітям тему про історію створення обчислювальної техніки, та й діти не дуже хочуть слухать важкий до сприйняття матеріал. Але проект, який я передивилася мене вразив. Вчитель не лише напрацював матеріал по темі, але ще й зробив разом з учнями музей. Про такий музей я до цього не чула і нажаль сама не здогадалась його створити. Дуже цікаво мені було передивитись підготовку проектної діяльності учнів. В цьому році я викладала курс проектування, діти важко його сприймали і не все розуміли. Я побачила новий підхід до викладання свого предмета. Наочність - це найкращій спосіб продемонструвати дитині те, що ми так довго розповідаємо. Нащастя я живу в м.Миколаєві і в найближчий час сподіваюся відвідати цей музей. Шарунова Анелина.

Мої враження від проекту

Дуже мало проектів захопило мене, серед них саме цей. Мені сподобалось саме те, що проект створювався вчителем і учнем, і був сумісним, робота над проектом допомогла учням поглибити свої знання з істроії, покращити знання з інформатики, зрозуміти зміст проектної діяльності. Добре видно практичне застосування знань учнів з інформатики, історії, фізики. Я вважаю що ІКТ в цьому проекті використовувалися не лише для навчання, а й для практичної діяльності. Реальним результатом є заснування музею, що мені теж дуже сподобалося. Кришко А. О.

Календар історії

Мені дуже сподобалась ідея викладення подій і фактів саме у такий незвичний спосіб - по місяцях. У підручниках інформатики історія обчислювальної техніки викладена стисло, а в інтернеті вона розпорошена по різним сайтам. Календар історії для учнів, які бажають поглибити свої знання, це дуже важливе джерело інформації. Мені також довподоби те, що календар історії можна редагувати а головне продовжувати, адже обчислювальна техніка вдосконалюється та з’являється нова. Вчитель інформатики Титаренко Я.А.

Спасибі за такий проект

Ознайомилася з проектом "Від камінця до ноутбука". Проект справив враження. Це дуже серйозна робота вчителя та учнів. Це справжнє співавторство та взаємодія між вчителем та учнями за для досягнення такого цікавого результату, адже такий історично-довідковий матеріал - істотна допомога у викладанні інформатики. Крім того, була виконана колективна науково-пошукова та дослідницька робота, що звичайно, сприяє формуванню наукових світоглядних орієнтирів учнівської молоді. Спасибі за роботу.

Спасибі за цікаву та необхідну роботу

По-перше, я хочу передати своє захоплення цією величезною роботою, яку провели вчитель та учні. Мені дуже сподобалась ця ідея та її масштаб. Я працюю вчителем інформатики в м. Черкаси вже 10 років. В моєму класі я зробила куточок історії інформатики, но музей - це настільки грандіозна ідея!!! Спираючись на ваш досвід, я спробую організувати такий музей і в моїй школі. По-друге, спасибі за прекрасний матеріал, в одній роботі зібрано практично все, що потрібно для вивчення такої цікавої і необхідної теми з інформатики. З найкращими побажаннями - Ніканорова Олександра.


"Музей обчислювальної техніки" - проект року! Хочеться сказати про цей чудовий проект багато гарних слів, адже з наданих матеріалів добре видно велику роботу учнів та вчителя над ним. Ідея його створення дійсно цікава, адже аналогу в Україні щодо існування такого музею немає. А проведення уроків інформатики на базі музею - це взагалі новизна, яку потрібно підтримати. Я вважаю, що даний проект засліговує на високу оцінку. З повагою Рибінська А.

Отримано з http://wiki.iteach.com.ua/%D0%9E%D0%B1%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87%D0%B0:Anna

А чому б і ні??!!

Розвиток суспільства - процес неминучий. Одним із найціннійших товарів стає інформація. Нове покоління ВЖЕ народиться в епоху високих технологій. Але колись дуже давно і колесо вважалося новаторством та кроком до сучасного прогресу. Сторінка в історії людства перегорнулася коли електронні носії інформації з'явилися у широкому використанні. Як говориться: "Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього". Особисто я хочу щоб мої діти знали і бачили весь той тернистий шлях створення сучасних ІКТ. Саме тому вважаю що проект є надзвичайно вдалим та необхідним. Адже не пройде і двадцяти років і те, що ми називаємо "сучасні комп'ютери" ми назвемо "надбання історії".

Новий крок

Зараз, сидячи за новенькими, сучасними ноутбуками та комп'ютерами, нам важко уявити, що колись їх прототипи були розмірами з кімнату. Проект "Від камінця до ноутбука" дає змогу познайомитися з історією обчислювальної техніки, осмислити масштаби науково-технічної революції, уявити, як швидко розвиватиметься проектування і винахідництво в подальшому. Важливим є те, що проект орієнтований не тільки на науковців та вчителів, а й на школярів, студентів, які цікавляться інформативними та технічними винаходами і прагнуть знати більше з історії ІКТ. "Від камінця до ноутбука" - новий крок у розвитку навчальних методик.

Відгук вчителя інформатики

Мені дуже сподобалось те, що у проекті докладно описано діяльність учнів. Я вважаю, що саме спільна діяльність учня і вчителя, яка була ціленапраленною, допомогла одержати реальний результат. Креативність проекту підкреслена створенням віртуального музею. Недоліком є те, що дуже повільно завантажується сайт музею, але це не залежить від його створючів. Ідея використання ноутбуку у вигляді фону, на якому з'являються старовинні апристрої, мені дуже імпанує. Речі, які раніш не представляли собою ціності зараз у музеї набули нового життя.

+++

Дуже корисна іформація!!!! на данний час вона є дуже корисною як для учнів так і вчителів