Відмінності між версіями «Як врятувати країну?»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Проблема дослідження)
(Проблема дослідження)
Рядок 19: Рядок 19:
 
==Проблема дослідження==
 
==Проблема дослідження==
  
: Під час навчання ми дізналися проте, що мова - засіб спілкування. Свої думки і почуття ми виражаємо і передаємо у словах. Усі наявні в мові слова  формувалися протягом багатьох століть у тісному зв’язку  з іншими мовами. Науковці стверджують, 90 % слів української мови власне українська лексика, 10 % - запозичені з інших мов. Але нам здається, що це не так, Ми хочемо дослідити як часто ми використовуємо сліва-запозичення у своєму мовленні.
+
: Під час навчання ми дізналися проте, що мова - засіб спілкування. Свої думки і почуття ми виражаємо і передаємо у словах. Усі наявні в мові слова  формувалися протягом багатьох століть у тісному зв’язку  з іншими мовами. Науковці стверджують, що  українсьа мова на 90% має  власне українську лексикуа, 10 % - запозиченняз інших мов. Але нам здається, що це не так, Ми хочемо дослідити, як часто ми використовуємо слова-запозичення у своєму мовленні.
  
 
==Гіпотеза дослідження==
 
==Гіпотеза дослідження==

Версія за 11:16, 27 червня 2013

Ми чуємо мову, але інколи не розуміємо її. Що треба зробити нам для того, щоб кожен розумів один одного, мова збагачувалася і не вмирала.
Як врятувати країну?

Автори проекту

Іванов Микола
Собецький Андрій
Крижанівський Микола

Тема дослідження

Дослідити склад сучасної української мови за походженням

Проблема дослідження

Під час навчання ми дізналися проте, що мова - засіб спілкування. Свої думки і почуття ми виражаємо і передаємо у словах. Усі наявні в мові слова формувалися протягом багатьох століть у тісному зв’язку з іншими мовами. Науковці стверджують, що українсьа мова на 90% має власне українську лексикуа, 10 % - запозиченняз інших мов. Але нам здається, що це не так, Ми хочемо дослідити, як часто ми використовуємо слова-запозичення у своєму мовленні.

Гіпотеза дослідження

Мета дослідження

Результати дослідження

Висновки

Корисні ресурси