Відмінності між версіями «Як впливає звук на живі організми»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
Рядок 34: Рядок 34:
  
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 +
На початку проекту оцінюю готовність учнів до проблемного навчання та рівень знань методом «Асоціативний кущ». Інструментом для цього буде плакат, створений групою учнів (в центр «ЗВУК», а навколо асоціації пов’язані стрілочками). З-Х-Д (знаємо, хочемо, дізналися)
 +
Впродовж проекту ведеться письмовий щоденник, інструментом є контрольний список, також оформлюються фото журнал, кожного дня учні заповнюють он-лайн форми оцінювання. Наприкінці роботи оцінювання та взаємооцінювання продукту – мультимедійних презентацій, буклетів за формами.
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=

Версія за 13:05, 9 червня 2012


Назва проекту

Як впливає звук на живі організми

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

ФІЗИКА

Навчальна тема (як записано в програмі)

МЕХАНІЧНИЙ РУХ

Вік учнів, клас

8 клас, 13-14 років

Стислий опис

Механічний рух. 8 клас Пошук інформації Дослідження Експеримент Презентація Буклет

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні зможуть: З`ясувати причинно-наслідкові зв’язки впливу звуків на організм людини Дослідити залежність висоти тону та гучності від амплітуди коливань Дослідити залежність різних видів звуків на здоров`я людини Створити презентацію за темами: « Вплив звуку на здоров`я людини», «Залежність висоти тону та гучності звуку від амплітуди коливань» Розробити буклети за темами: «Як впливає звук на рослини?», «Чи важливий звук для тварин?» Навчитися шукати інформацію, критично оцінювати, вміння правильно використовувати дані для вирішення проблем Навчитися аналізвати дані та представляти ці дані для огляду

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На початку проекту оцінюю готовність учнів до проблемного навчання та рівень знань методом «Асоціативний кущ». Інструментом для цього буде плакат, створений групою учнів (в центр «ЗВУК», а навколо асоціації пов’язані стрілочками). З-Х-Д (знаємо, хочемо, дізналися) Впродовж проекту ведеться письмовий щоденник, інструментом є контрольний список, також оформлюються фото журнал, кожного дня учні заповнюють он-лайн форми оцінювання. Наприкінці роботи оцінювання та взаємооцінювання продукту – мультимедійних презентацій, буклетів за формами.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери