Відмінності між версіями «Учнівська wiki-стаття на тему "Дослідження графіків функцій"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Гіпотеза дослідження)
(Висновки)
 
(не показано 5 проміжних версій цього учасника)
Рядок 18: Рядок 18:
 
==Гіпотеза дослідження ==
 
==Гіпотеза дослідження ==
  
  Ми вирішили перевірити чи можливо за допомогою зміни функціональні залежності  
+
щось змінити в реальному житті
+
  Ми вирішили перевірити чи можливо за допомогою зміни функціональної залежності щось змінити в реальному житті
  
 
==Мета дослідження==
 
==Мета дослідження==
Рядок 25: Рядок 25:
  
 
==Результати дослідження==
 
==Результати дослідження==
Ми дослідили властивості функцій, способи їх задання та правила побудови графіків. У результаті виявили, що графік функції - це відображення самої функціональної залежності у графічному чи електронному вигляді.Змінивши деякі параметри функції, ми отримаємо нову, а отже, і графік іншої функції, але в практичному житті від зміни графіка або неможливо змінити стан об'єкту, або його зміна може привести до небажаних результатів. Наприклад, якщо ми на осцилографі змінимо графік діяльності серця, то це не означає, що ми примусимо битися серце швидше або повільніше. І якщо змінити графік руху планет Сонячної системи, то це може призвести до катастрофічних наслідків.
+
Ми дослідили властивості функцій, способи їх задання та правила побудови графіків. У результаті виявили, що графік функції - це відображення самої функціональної залежності у графічному чи електронному вигляді, але в реальному стані.
 +
Наприклад:
 +
1.При будь-якій зміні графіка неможливо змінити стан обєкту.
 +
а)  штучна зміна кардіограми (графіка діяльності серця)не впливає на работу самого органу, лише зміна  процесу серцебиття послужить зміною графіка
 +
б) В графіках, що відображають економічні процеси в суспільстві при спостереженні за графіком можна побачити, яку координату можливо змінити, для отримання економічних результатів, а яка - не змінювана (залежність росту виробництва від часу - час - незмінна величина)
 +
2. Зміна графіка призведе до очікуваних результатів
 +
а) зміна графіку руху планет Сонячної системи може призвести до змін у Всесвіті.
 +
3. При вивченні графіка функції можливо визначити як і який процес доцільніше змінювати (залежність зарплати від виконаної роботи).
  
 
==Висновки==
 
==Висновки==
  
  Графік функції це множина точок координатної площони, яка відображає стан функції.  
+
  Графік функції це множина точок координатної площини, яка відображає реальний процес.
 +
Для зміни графіка треба змінити сам процес, а змінивши деякі параметри функції, ми отримаємо нову, а отже, і графік іншої функції.
 
Графіки функцій оптимально будувати за допомогою комп'ютерних технологій.  
 
Графіки функцій оптимально будувати за допомогою комп'ютерних технологій.  
У цьому випадку ми швидко досліджуємо функцію та бачимо результат своєї роботи незалежно від того првильний він чи ні.
+
У цьому випадку ми швидко досліджуємо функцію та бачимо результат своєї роботи, але в практичному житті від зміни графіка або неможливо змінити стан об'єкту, або його зміна може привести до небажаних результатів.
  
 
==Корисні ресурси==
 
==Корисні ресурси==

Поточна версія на 07:44, 23 серпня 2012



Назва проекту

Дослідження функції за допомогою графіка

Автор проекту

Група практиків 7 класу

Тема дослідження

Дослідження та побудова графіків функцій

Проблема дослідження

Дослідити можливості побудови та перетворення графіків, їх практичне застосування

Гіпотеза дослідження

Ми вирішили перевірити чи можливо за допомогою зміни функціональної залежності щось змінити в реальному житті

Мета дослідження

Відобразити можливості застосування графіків функцій

Результати дослідження

Ми дослідили властивості функцій, способи їх задання та правила побудови графіків. У результаті виявили, що графік функції - це відображення самої функціональної залежності у графічному чи електронному вигляді, але в реальному стані. Наприклад: 1.При будь-якій зміні графіка неможливо змінити стан обєкту. а) штучна зміна кардіограми (графіка діяльності серця)не впливає на работу самого органу, лише зміна процесу серцебиття послужить зміною графіка б) В графіках, що відображають економічні процеси в суспільстві при спостереженні за графіком можна побачити, яку координату можливо змінити, для отримання економічних результатів, а яка - не змінювана (залежність росту виробництва від часу - час - незмінна величина) 2. Зміна графіка призведе до очікуваних результатів а) зміна графіку руху планет Сонячної системи може призвести до змін у Всесвіті. 3. При вивченні графіка функції можливо визначити як і який процес доцільніше змінювати (залежність зарплати від виконаної роботи).

Висновки

Графік функції це множина точок координатної площини, яка відображає реальний процес. 

Для зміни графіка треба змінити сам процес, а змінивши деякі параметри функції, ми отримаємо нову, а отже, і графік іншої функції. Графіки функцій оптимально будувати за допомогою комп'ютерних технологій. У цьому випадку ми швидко досліджуємо функцію та бачимо результат своєї роботи, але в практичному житті від зміни графіка або неможливо змінити стан об'єкту, або його зміна може привести до небажаних результатів.

Корисні ресурси

[1]

[2]