Учебный проект Біль пам'яті

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:43, 25 червня 2012, створена Lenamagdenko (обговореннявнесок) (Пример продукта учебной деятельности учащегося)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Автор проекта

Магденко Олена Анатоліївна

Название проекта

Біль пам’яті

Предмет. Возраст учащихся

Історія України, Інформаційні технології

Описание проекта

Тема голодомору 1932-1933р. здатна об'єднати різні покоління людей і є актуальною. Учасникам проекту пропонується дослідити територіальні рамки, демографічні втрати в рідному краї 1932-1933р.,провести опитування серед членів родини, знайомих, проанкетувати працівників ліцею, знайти очевидців тих подій і взяти інтерв’ю. В процесі роботи над проектом опрацювати документальні матеріали, ознайомитись з літературними творами, використати ресурси Internet, сформувати власну оцінку подій.

Вопросы, направляющие проект

Основополагающий вопрос

Чи пливає минуле на наше майбутнє?

Проблемные вопросы

Як осмислюють голодомор 1932-1933 р. сучасники? Трагедія чи геноцид? Демографічні втрати України – це постріл в майбутнє? Хто може дати правову оцінку голоду 1932-1933р.?

Учебные вопросы

Повернення історичної пам'яті – необхідна умова демократизації суспільства. Які були причини голодомору – об’єктивні чи суб’єктивні?

План проведения проекта

План реалізації проекта І.Етап орієнтування: - було створено групу спілкування для обговорення теми проекту і пропозицій щодо форм роботи. ІІ. Етап розробки: - поділ групи на підгрупи: історики, пошуковці-дослідники, правознавці; - розробка індивідуальних та колективних завдань; - визначення ресурсів. ІІІ. Етап реалізації проекту: - було обговорено і вибрано методи дослідження та пошуку інформації: а) знайти і провести інтерв’ю з учасником подій; б) провести опитування серед працівників ліцею, серед членів своєї родини старшого покоління, знайомих (згідно розробленої анкети); в) самостійне знайомство з матеріалами періодичної преси; г) робота з друкованими джерелами по заданій темі; д) пошук в Інтернеті. - проміжні обговорення досягнутих результатів; - оформлення проекту. ІV. Етап презентації проекту: - учні підготували і створили презентацію проекту, захистили його; - було опубліковано матеріали роботи над проектом в газеті «Трикутник», де є посилання на друковані та Інтернет –видання, ілюструвалися думки, дослідження, висновки; - учасники проекту створили веб-сайт, де вони навчились використовувати засоби електронних комунікацій, одержали навички посилатись на використані джерела інформації; V. На етапі оцінки проекту враховується: - активність кожного учасника проекту; - необхідна і достатня глибина проникнення в проблему; - залучення знань з різних предметів; - аргументація прийнятих рішень та висновків.

Визитная карточка проекта

Візитна картка

Публикация учителя

Публікація

Презентация учителя для выявления представлений и интересов учащихся

Презентація

Пример продукта учебной деятельности учащегося

Учнівська презентація

Материалы по формирующему и итоговому оцениванию

Оцінювання

Материалы по сопровождению и поддержке проектной деятельности

Опитування

Полезные ресурсы

http://www.mon.gov.ua/

http://www.iteach.com.ua/

http://www.iteach.ru/

http://www.intel.com/education/teach/

http://www.ccf.kiev.ua/

http://o-svit.iatp.org.ua/

http://www.osvita.org.ua/

http://www.uchobe.net.ua/

http://www.intellect.org.ua/

Проекты с аналогичной тематикой

Другие документы