Відмінності між версіями «Стаття для експериментів Ніни Дементієвської»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Рядок 58: Рядок 58:
 
Програмою курсу передбачені 2 скайп-конференції - та щоденне онлайнове консультування тьюторів  впродовж 1 години.
 
Програмою курсу передбачені 2 скайп-конференції - та щоденне онлайнове консультування тьюторів  впродовж 1 години.
  
Кожен учасник занять повинен мати власний обліковий запис на сервісі Гугл.  Якщо у вас не має реєстрації на Гугл (електронної пошти gmail.com), то до початку занять в дистанційному курсі ви маєте зареєструватися. Створити самостійно акаунт на Гугл можна за [інструкцією https://docs.google.com/file/d/0B1RwKhQ7vMYkajF2azBaWjNLUHM/edit?usp=sharing].   
+
Кожен учасник занять повинен мати власний обліковий запис на сервісі Гугл.  Якщо у вас не має реєстрації на Гугл (електронної пошти gmail.com), то до початку занять в дистанційному курсі ви маєте зареєструватися. Створити самостійно акаунт на Гугл можна за [https://docs.google.com/file/d/0B1RwKhQ7vMYkajF2azBaWjNLUHM/edit?usp=sharing інструкцією].   
  
 
'''Розклад занять дивіться в таблиці.'''
 
'''Розклад занять дивіться в таблиці.'''

Версія за 18:32, 24 травня 2013

Front printS4S new.png
Особливості курсу «Комп'ютерні технології та підприємництво»

Курс «Комп’ютерні технології та підприємництво» - третя частина програми Intel «Шлях до успіху».

Курс рекомендовано для учнів 9-11 класів загальноосвітньої школи та для молоді до 25 років.

Для його проведення з учнями потрібно 51 академічна година. (Див. розподіл годин на сайті www.uspih.iteach.com.ua).

Особливості занять з учнями
  • Учні працюють в постійних парах, розробляють бізнес-план власного підприємства до кінця занять і презентують його громаді.
  • Викладання цього курсу здійснюється за особливою педагогічною технологією. Фасилітатор сам обирає, за яким способом, записаним в «Методичному посібнику для викладачів курсу «Комп’ютерні технології і підприємництво» ефективніше проводити заняття.
  • Навчання учнів здійснюється не за друкованим, а за електронним посібником для учнів, який завантажений на учнівські комп’ютери. У виключних випадках викладач може самостійно роздрукувати деякі сторінки посібника або, якщо дозволяють ресурси школи, то і весь посібник для учнів.
  • В курсі активно використовуються соціальні сервіси Веб 2.0 (блоги, вікі, онлайнові карти розуму, документи Гуглдокс тощо);
  • Бажано, щоб навчання за курсом проходили учні, які завершили один з попередніх курсів програми, але це не обов’язково.

Викладачі мають завершити дистанційне навчання і отримати відповідний сертифікат фасилітатора курсу «Комп’ютерні технології і підприємництво».

Дистанційний курс «Вивчаємо «Підприємництво 2.0»

Дистанційний курс «Вивчаємо «Підприємництво 2.0» розрахований на викладачів, які зареєструвалися на цей курс і зараховані в навчальну групу. Навчання в дистанційному курсі здійснюється Громадською організацією РМЦ «АЙОРН» під керівництвом організаторів і тьюторів дистанційного навчання.

Якщо у вас :

  • є бажання навчатися новому (як з основ підприємницької діяльності, так і сервісів Веб 2.0 та поліпшити власні навички критичного мислення);
  • наявна домовленість в навчальному закладі на проведення такого курсу для учнів;
  • є можливість впродовж 3 тижнів працювати самостійно і регулярно не менш, ніж по 1,5 - 2 години кожен день;
  • постійний доступ до швидкісного інтернету,

то ви можете заповнити реєстраційну анкету.

Якщо ви не є учасником програми Intel «Шлях до успіху», а маєте запитання і пропозиції щодо курсу «Комп’ютерні технології і підприємництво», звертайтеся до координатора програми в Україні
Програма дистанційного курсу «Вивчаємо «Підприємництво 2.0»

Учасники дистанційного курсу ознайомлюються з організаційними та методичними особливостями викладання курсу, опрацьовують основні методичні прийоми, виконують самостійно деякі типові завдання для учнів. Наприкінці кожного модуля учасники дистанційного курсу виконують он-лайн тестову роботу.

Навчання триває 3,5 тижні і завершується отриманням сертифікатів фасилітатора курсу «Комп’ютерні технології і підприємництво».

На виконання завдань кожного модуля курсу відводиться 3 дні.

Програмою курсу передбачені 2 скайп-конференції - та щоденне онлайнове консультування тьюторів впродовж 1 години.

Кожен учасник занять повинен мати власний обліковий запис на сервісі Гугл. Якщо у вас не має реєстрації на Гугл (електронної пошти gmail.com), то до початку занять в дистанційному курсі ви маєте зареєструватися. Створити самостійно акаунт на Гугл можна за інструкцією.

Розклад занять дивіться в таблиці.

Для зарахування кожного Модуля Вам необхідно:

  1. Виконати завдання модуля.
  2. Відправити тьюторам дистанційного курсу файл з своїм профілем, заповнений при роботі з Е-посібником.
  3. Виконати в інтернеті Тест модуля.

Таблиця результатів роботи

Всі документи курсу