Списки тренінгових груп в Городоцькому районі
Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:26, 7 грудня 2010, створена Галя Підляська (обговорення • внесок)
смт Великий Любінь, тренінговий центр
Група № 1, березень 2009
- Іванчук Оксана Йосипівна
- Волошин Оксана Богданівна
- Кордияка Мирослава Петрівна
- Гамзяк Ганна Іванівна
- Самотіс Марія Миколаївна
- Клок Любов Григорівна
- Крутієнко Наталія Тарасівна
- Федух Данута Іванівна
- Стефанишин Оксана Йосипівна
Група № 2, червень 2009
- Капарник Микола Павлович
- Мартиняк Юрій Ярославович
- Черевичник Петро Степанович
- Чайківський Володимир Євгенович
- Федунь Ольга Степанівна
- Івасечко Марія Дмирівна
- Левицька Ніна Василівна
- Кріль Марія Йосипівна
Група № 3, червень 2009
- Фостяк Любов Теодорівна
- Господарець Оксана Анатоліївна
- Куріча Ганна Григорівна
- Сивак Оксана Ярославівна
- Павлик Валентина Миколаївна
- Приведа Надія Миронівна
- Цех Тетяна Олександрівна
- Корончевська Ольга Євстахіївна
Група № 4, серпень 2009
- Бучок Алла Богданівна
- Станкевич Ольга Ярославівна
- Бідник Марія Іванівна
- Бей Ірина Михайлівна
- Глушко Юлія Зіновіївна
- Кузьменко Руслана Ігорівна
- Стефінів Катерина Іванівна
- Кич Мирослава Ярославівна
- Говдриш Оксана Григорівна
Група № 5, жовтень 2009
- Бринецька Стефанія Іванівна
- Батенко Андріана Ігорівна
- Левкович Орина Володимирівна
- Скула Світлана Богданівна
- Андрєєва Даниїла Ярославівна
- Назаровець Романа Михайлівна
- Фостяк Леся Ярославівна
- Ковалко Олександра Євстахіївна
- Комінко Марія Григорівна
Група № 6, квітень 2010
- Вовчик Любов Миронівна
- Гоцуляк Леся Іллівна
- Гриньків Дарія Іванівна
- Ільчишин Ірина Степанівна
- Плотиця Галина Дмитрівна
- Романишин Мирослава Ярославівна
- Фариняк Віктор Андрійович
- Чернявська Оксана Мирославівна
- Запотічна Світлана Миколаївна
Група № 7, червень 2010
- Петрунь Оксана Богданівна
- Бас Ірина Степанівна
- Бурда Марія Михайлівна
- Телюк Надія Степанівна
- Карапінка Любов Михайлівна
- Гринашко Галина Володимирівна
- Грабовська Оксана Іванівна
- Яцик Іван Петрович
- Шум’яцький Володимир Юркович
Група № 8, червень 2010
- Зельман Мар’яна Іванівна
- Лозинська Вікторія Олександрівна
- Веселовська Ірина Ісматівна
- Гнип Олеся Любомирівна
- Козак Ольга Остапівна
- Мандибура Оксана Ігорівна
- Макух Світлана Миколаївна
- Гринач Олександра Михайлівна
- Бабаєва Ольга Михайлівна
Група № 9, листопад 2010
- Лучинін Ярослава Ярославівна
- Маца Надія Євгенівна
- Рудик Ірина Андріївна
- Гац Галина Михайлівна
- Попко Надія Іванівна
- Дудич Володимир Васильович
- Чупа Галина Йосипівна
- Гринько Надія Михайлівна
- Пендак Людмила Володимирівна
- Кравець Ольга Ярославівна
Група № 10, листопад 2010
- Блащук Оксана Миколаївна
- Крупач Наталія Іванівна
- Боднарук Тамара Феодосіївна
- Курило Марія Мирославівна
- Дудок Олена Юріївна
- Мащак Степан Йосифович
- Доманюк Степанія Михайлівна
- Гоцуляк Анатолій Дмитрович
- Яремчук Ірина Миколаївна
- Якимець Ольга Йосипівна