Середня загальноосвітня школа № 4 м Броди (Львівська область )

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Загальна інформація про навчальний заклад

Бути! Жити! Творити! Світити!

Таке кредо однієї з найстаріших шкіл району – Старобрідської. Відлік її часу розпочинає 1880 рік, коли до школи ходили 89 дітей.З 1912 р. почала функціонувати Старобрідська початкова школа з польською мовою навчання з годинником на вежі.Школа пройшла випробування часом і подіями. З 1939 р. навчання в нашій школі велось українською мовою і школа стала семирічною. У 1978 році школа з восьмирічки була реорганізована в середню, а з 1987 р. будинок школи доповнив новозбудований корпус.

Сьогодні у школі навчається 565 учнів і працює 82 вчителів.Колектив школи працює над проблемою "Виявлення творчих здібностей учнів та індивідуальна робота з ними" на основі педагогіки співробітництва, впровадження особистісно орієнтованого навчання. Наші випускники отримують права водія категорії "В" і "С" , а також мають можливість отримати кваліфікацію "молодший спеціаліст",вивчаючи правознавство. Наша школа - це нова модель сучасної школи - Школи сприяння здоров'ю за пропаганду здорового способу життя у своєму навчальному закладі, мікрорайоні.

Школа тісно співпрацює з Церквою, вже декілька років підряд спільно проводимо акцію "Канікули з Богом".Покращилася співпраця із базовим підприємством - Бродівським держлісгоспом. Це і робота шкільного лісництва,і проведення Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу в твоїх руках". Варто відзначити, що у нас вже п'ятий рік поспіль є надійний партнер-гімназія в м.Нєджвіца Костєльна(Польща). Учні і педколективи наших шкіл проводять один раз на рік фестиваль польсько-української дружби, де важливу роль відіграє шкільний євроклуб, створений у 2006 році. Школа є спостерігачем у канадсько-українському проекті "Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами".

Наша адреса

вул. Старобрідська,11

м.Броди

Бродівський район

Львівська область

80600

тел.(03266)2-73-53, (03266)4-14-39

e-mail.brody4@ukr.net

Наші досягнення у використанні ІКТ в навчальному процесі

Протягом 2008-2009рр.в нашій школі були проведені тренінги:
"Інтел. Навчання для майбутнього" - 3 тренінги (28 вчителів)
"Майкрософт. Партнерство в навчанні" - 3 тренінги (30 вчителів)

Реалізовані проекти

1.Команда школи під керівництвом Ковальчук І.Л., заступника директора з національного виховання учнів, приймала участь у міжнародному проекті в рамках програми "Демократизація України:програма малих проектів" за фінансової підтримки DFID(Міністерства в справах міжнародного розвитку Великої Британії).Результатом участі є придбані гуцульські костюми для танцювального гуртка школи. 2.Проект " Екологічний стан річки Бовдурка в межах міста Броди" створений дитячим екологічним парламентом школи під керівництвом Шушкевич Н.Д.,вчителя біології ЗОШ I-IIIст. №4 м.Броди 3.Проект "Ровесники мамонтів.Хто вони?" написаний учнем 5 класу Сидорчуком М. під керівництвом Шушкевич Н.Д.,вчителя біології ЗОШ I-IIIст. №4 м.Броди, та СидорчукЛ.П., вчителя англійської мови 4.Проект "Степова рослинність гори Макітра" під керівництвом Шушкевич Н.Д.,вчителя біології ЗОШ I-IIIст.№4 м.Броди,та Джумиги В.Д., вчителя географії ЗОШ I-IIIст.№4 м.Броди


Участь у конкурсах

Багато учнів нашої школи є лауреатами різноманітних спортивних змагань,конкурсів як на районному,обласному так і на республіканському рівнях.У Львівському обласному турнірі юних правознавців команда нашої школи "Версія" стала лауреатом II премії під керівництвом директора школи Дзьоби О.М. Ансамбль народної музики школи (керівник Ольшевський В.І.,вчитель музичного мистецтва)у Всеукраїнському конкурсі "Різдвяні канікули-2009" став лауреатом II премії.Активну участь у VIII районному дитячо-юнацькому фестивалі "Сурми звитяг"зайняли I місце у номінації "Солісти-вокалісти"- Мельник Роман (11 клас) під керівництвом ОльшевськогоВ.І. Команда нашої школи під керівництвом Шушкевич Н.Д. стала дипломантом у Міжнародному конкурсі " Стокгольмський водний приз". Команда шкільного лісництва стала лауреатом I премії в обласному конкурсі і дипломантом у Всеукраїнському конкурсі "Юний лісівник-2009".

Організація тренінгів за програмою "Intel. Навчання для майбутнього"

Інформація про тренінговий центр

IMAG0378.JPG
IMAG0379.JPG

Тренінговий центр на базі нашої школи діє з 2008 року.За цей час було випущено 3 групи (28 вчителів), що здобули знання з користування комп'ютером, навчилися створювати та реалізовувати навчальні проекти та ознайомилися з метою і цілями програми "Intel.Навчання для майбутнього" Центр має в розпорядженні два комп'ютерні класи, мультимедійний проектор, сканер, а також є зв'язок з Інтернетом.

Тренери програми

Сидорчук Людмила Петрівна, вчитель англ.мови

Целюх Оксана Ярославівна, вчитель історії

План-графік проведення тренінгів у 2009 році

Дати початку та закінчення тренінгу Кількість учасників Час початку та закінчення занять Тренери
9.03-30.03 10 осіб з 16.00 до20.00 Сидорчук Людмила Петрівна

Целюх Оксана Ярославівна

27.05. - 28.06. 20 осіб з 13.00 до 17.00 Сидорчук Людмила Петрівна

Целюх Оксана Ярославівна


Фото (відео) звіти про проведені тренінги

IMAG0376.JPG
IMAG0375.JPG
IMAG0381.JPG
IMAG0382.JPG
IMAG0377.JPG
IMAG0374.JPG
IMAG03721.JPG
IMAG03784.JPG
IMAG03805.JPG