Відмінності між версіями «Світ спорту»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Дати проведення тренінгу)
(Місце провведення тренінгу)
Рядок 90: Рядок 90:
  
 
==Місце провведення тренінгу==
 
==Місце провведення тренінгу==
 +
Одеська загальноосвітня школа №41
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 
[[Категорія:10 версія]]
 
[[Категорія:10 версія]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]

Версія за 17:22, 27 серпня 2012


УВАГА! Шановні користувачі! Перед Вами шаблон. Вносити зміни до нього вкрай небажано!

Як його використовувати?
Ви маєте створити свою нову вікі-статтю з оригінальною назвою.

В текст своєї вікі-статі в режимі редагування вписуєте {{subst:Шаблон:Опис Портфоліо і його складових.10 версія}}
натискаєте кнопку Зберегти статтю;
клацаєте на вкладці Правити;
вносите правки в існуючі розділи своєї статті.


Назва проекту

ВИНИКНЕННЯ ТА РОЗВИТОК КИЇВСЬКОЇ РУСІ subst:Шаблон:Опис Портфоліо і його складових.10 версія

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

=Навчальна тема (як записано в програмі) Історія України

Вік учнів, клас

12-13років, 7 клас

Стислий опис

Учні об»єднуються в три групи, капітани кожної з груп вибирають питання за якими будуть працювати (методом жеребкування), кожній з команд даються перелік запитань на які вони методом аналізу та синтезу знаходять відповідь. Правильністю роботи керує учитель на протязі всього проекту дає рекомендації, проводить оцінювання та самооцінювання. В кінці проекту кожна група надає кінцевий продукт своєї пошукової роботи, та всі разом складають макет стенду по темі: ВИНИКНЕННЯ ТА РОЗВИТОК КИЇВСЬКОЇ РУСІ.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Після завершення проекту учні зможуть:

1. Встановити причинно-наслідковий зв'язок походів київських дружин в східному південному і західному напрямках. 2. Порівнювати особливості міського та сільського життя мешканців Давньої Русі; 3. Проаналізувати успішність реформ проведених Аскольдом, Олегом,Ігорем, Ольгою, Святославом; 4. Давати оцінку діяльності політичним діячам. 5. За допомогою карти представленої на мультимедійній дошці показувати: території розселення східнослов’янських племінних союзів у VІІІ—ІХ ст., територію Київської держави наприкінці ІХ—Х ст., основні напрямки походів київських князів;

Формуються такі навички: • Здатність оригінальності та інноваційності в діяльності учнів над проектом. • Ефективна співпраця в групі. • Використання сильних сторін інших для досягнення спільної мети. • Комунікативні та навички співробітництва в роботі групи над проектом. • Розуміння етичних/правових норм пов»язаних з пошуком та використаннях потрібної інформації. • Адаптація до різних ролей та рівнів відповідальності учнів в групі. • Вміння аналізувати інформацію, вибираючи потрібну. • Вміння порівнювати.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На першому етапі створення проекту вчитель повідомляє тему, мету проекту, та проблеми над якими учням доведеться працювати за допомогою вступної презентації підготовленої вчителем. Далі учні об»єднаються в групи методом жеребкування. Вийшло чотири групи. Кожній групі дається питання для роздумів. Кожній групі дається таблиця, яку заповнюють (Знаю-Хочу дізнатись-Дізнався). Вчитель проводить мозкову атаку. Де учні придумують відповіді та висловлюють ідеї, пов'язані із заданою темою або запитанням і пов'язують ці ідеї з попередніми знаннями і новими можливостями. Визначається план проекту - учні визначають цілі, виробляють стратегії для їх досягнення, створюють часовий графік роботи, визначають критерії оцінювання. На другому етапі створення проекту. Вчитель проводить зустрічі й консультації з учнями, наштовхує їх на правильніший шлях, проводить тестування в письмовій та усній формі, веде спостереження за роботами в групах, та надає оцінку отриманим знанням. Учні в свою чергу заповнюють анкети та форми де вони оцінюють себе та своїх товаришів. Неформальні спостереження і занотовування цікавих випадків –проводиться на протязі всього проекту. Вчитель занотовую свої спостереження за роботою як групи так і окремих особистостей, що дає більш повно зрозуміти вклад кожного ученика, та відслідкувати роботу всієї групи. Зустрічі й консультації за проектом – ці зустрічі вчитель проводить на протязі всього проекту, щоб правильно сконструювати роботу групи, допомагає групі поставити правильні цілі та форми роботи. Письмові щоденники –Цим письмовим щоденником буде звичайний зошит, куди будуть записуватись поетапно як вирішувались ті чи інші питання. Неформальні опитування – на протязі проекту вчитель опитує учнів на засвоєння вирішуваних ним тем. Учні дають перші відповіді на такі запитання, це допомагає їм прояснити ідеї, визначити свої погляди, або розширити власне мислення. Самооцінювання і рефлексія – за допомогою контрольного списку для рефлексії виконання проекту Наприкінці роботи над проектом кожна група надає презентацію своєї пошукової роботи в формі презентацій, звітів, рефератів. А потім всі разом створюють макет стенда «Київської Русі IX-X в.». Оцінювання проводиться за шаблонами та критеріями оцінювання різних видів робіт.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Шевченко Тетяна Іванівна

Фах, навчальний предмет

Історія, право

Навчальний заклад

ОЗОШ № 41

Місто\село, район, область

м.Одеса

Контактні дані

тел.720-85-40, 720-32-64

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20-27 серпня 2012 року

Місце провведення тренінгу

Одеська загальноосвітня школа №41

Тренери