Відмінності між версіями «Робота Львівської областї в програміIntel навчання для майбутнього в системі ПТО України»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
 
: Працюю в проекті з 2006 року.
 
: Працюю в проекті з 2006 року.
: За цей період проведено мною
+
: За цей період проведено мною проведено два тренінги на базі Львівського професійного ліцею комп"ютерних технологій (ЛПЛКТ) та Львівського професійного ліцею харчових технологій (ЛПЛХТ).
 +
: Перший тренінг проводився для викладачів і мійстрів виробничого навчання ЛПЛКТ і ЛПЛХТ оскількі дані навчальні заклади визначені пілотними з впровадженння програми Intel Навчанння для майбутнього в області.
 +
: Другий тренінг проводився для методистів ПТНЗ з метою впровадження програми в навчальних закладах області.
 +
: Аналіз результатів роботи щодо впровадження програми показав, що активніше проводять підготовку педагогів навчальних закладів учасники другого тренінгу, але з учнями краще і тісніше працюють учасники тренінгу, який відбувся на базі ЛПЛКТ.
 +
: В 2008-2009 навчальнрму році випусники використовуючи знання, отримані в програмі, готували захист дипломних робіт.

Версія за 10:55, 2 липня 2009

Працюю в проекті з 2006 року.
За цей період проведено мною проведено два тренінги на базі Львівського професійного ліцею комп"ютерних технологій (ЛПЛКТ) та Львівського професійного ліцею харчових технологій (ЛПЛХТ).
Перший тренінг проводився для викладачів і мійстрів виробничого навчання ЛПЛКТ і ЛПЛХТ оскількі дані навчальні заклади визначені пілотними з впровадженння програми Intel Навчанння для майбутнього в області.
Другий тренінг проводився для методистів ПТНЗ з метою впровадження програми в навчальних закладах області.
Аналіз результатів роботи щодо впровадження програми показав, що активніше проводять підготовку педагогів навчальних закладів учасники другого тренінгу, але з учнями краще і тісніше працюють учасники тренінгу, який відбувся на базі ЛПЛКТ.
В 2008-2009 навчальнрму році випусники використовуючи знання, отримані в програмі, готували захист дипломних робіт.