Рефлексія майстер-класу Львів 2010

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Шановні учасники майстер-класу!

На цій сторінці Ви можете залишити відгуки, враження щодо роботи тренерів, організації тренінгу, отриманих знань та набутих навичок. А також висловити побажання.

Будь ласка, підписуйте свої повідомлення (використовуйте кнопку "Ваш підпис з часовою міткою" на панелі інструментів) та відокремлюйте власний запис від попереднього рискою (використовуйте "Горизонтальна риска" на панелі інструментів).


Дуже вдячні тренерам, які проводили майстер-клас. Працювали вони красиво і в унісон. Підібрані ними вправи дозволили багатьом із нас "розкласти на полички" те, що знали, дізнатися нове. Думаю, що проставлені акценти допоможуть в роботі багатьом.
А найголовнішим результатом тренінгу, напевне, став позитивний настрій і бажання працювати, яким "підзарядили" нас небайдужі, творчі пані Олена та Ольга.


Нас Інтел об’єднає
В одну спільноту дружну.
Байдужих тут немає.
І кар’єристів теж.
Ми учням віддаємо
Свої знання і душу.
І нашому натхненню
Таки не має меж.


Ми з вами не мандруєм
Космічними стежками
В тенетах Інтернету
Шукаємо скарби.
Можливо, що нащадки
Пишатимуться нами.
Як добре, що зібрались
На тренінг разом ми!

--Надія 17:11, 19 лютого 2010 (UTC)Майстер-клас пройшов в дуже позитивній атмосфері. Ми не лише удосконалили свої навички та вміння, як тренери Інтелу, але розширили коло друзів і отримали велике задоволення від співпраці з тренерами Оленою та Ольгою. Всім удачі!!!

--Сидорчук Людмила 20:18, 22 лютого 2010 (UTC)


122