Про що розповідає національна кухня

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 21:27, 14 вересня 2012, створена Юлія Мірошниченко (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Про що розповідає національна кухня

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська мова, інформатика

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Даний проект «One man's meat is another man's poison» з теми «Їжа», направлений на ознайомлення учнів 7 класу особливостей національної кухні англомовних країн, знаходження відмінностей з українською кухнею, аналіз свят, коли їх готують. У ході проекту учні знайомляться з історією виникненні блюд, проводять аналіз їх корисності та перекладають рецепти з англійської мови на українську. А також учні проводять опитування серед школярів «Які національні блюда ви хотіли б скуштувати ?» та представляють його результати.

повний план проекту

Навчальні цілі

По закінченні проекту учні: - навчаться шукати інформацію на англомовних сайтах; - навчаться видокремлювати важливу інформацію від другорядної; - працювати у колективі; - відповідати за результати своєї роботи як важливу частину кінцевий результат всієї групи; - вдосконалять навички використання програм для обробки зображення та створення презентацій.
презентація буклет для батьків

Опис оцінювання

Виявлення поточного рівня знань учнів із теми, що вивчається, буде здійснюватися за допомогою усного опитування кожної академічної години. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та провадження своїх планів, учні використовують план діяльності.
план діяльності В підсумку роботу учнів оцінюють вони самі (самооцінювання з використанням Форми опитування). Під час підсумкового оцінювання учні дають відповідь на Ключове питання – «Про що розповідає національна кухня?» та демонструють презентацію. Після того за формою оцінювання презентації вони отримують оцінку.
Критерії оцінювання презентації

Діяльність учнів та вчителя

Етап 1. Підготовчий (1 тиждень) 1. Формування проектної групи 2. Постановка цілей і завдань проекту 3. Вступна презентація вчителя для учнів 4. Вхідне тестування 5. Обговорення направляючих питань проекту 6. Батьківські збори з учнями-учасниками проекту для організації співпраці та допомоги при виконанні проекту

Етап 2. Організаційний (3 дні) 1. Формування творчих міні-груп. Розподіл ролей усередині групи. 2. Складання плану роботи міні-груп і консультацій з вчителями та експертами.

Етап 3. Робота над проектом (1 тиждень) 1. Збір первинної інформації 2. Узагальнення та осмислення зібраної інформації 3. Соціологічне опитування 4. Консультації з учителем і експертами 5. Створення продуктів роботи творчих груп: презентацій, публікацій, та відеоролика.

Етап 4. Аналіз проміжних підсумків проекту та самооцінювання (3 дні) 1. Початковий перегляд продуктів проекту 2. Коригування змісту та дизайну презентацій, та публікацій 3. Аналіз організованості та ефективності роботи творчих груп по журналам діяльності груп 4. Проміжне самооцінювання за допомогою листів самооцінювання

Етап 5. Оформлення результатів проекту (1.5 тижня) 1. Створення презентацій, вікі-статті та публікацій творчих груп 2. Зйомка відеороликів 3. Написання оповідань про улюблені страви.

Етап 6. Заключний (3 дні) 1. Презентація проекту на завершальному заході проекту One man's meat is another man's poison 2. Дегустація страв 3. Повідомлення результатів опитування громадської думки 4. Коментарі експертів і батьків-учасників проекту 5. Оцінювання журі 6. Нагородження 7. Рефлексія учасників проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери