Про Боднара Андрія Ярославовича

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:56, 2 липня 2009, створена Андрій (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Я, БОДНАР Андрій Ярославович, тренер програми Intel Навчання для майбутнього у Тернопільській області працюю викладачем спец. дисциплін у Зборівському коледжі Тернопільського державного технічного університету ім. І.Пулюя. Провів 2 тренінги, на яких підготовив 20 слухачів за даною програмою. Хочу коротко розповісти про навчальний заклад, у якому працюю:

ЗБОРІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ - ЦЕ:

- навчання за перспективними спеціальностями; - високий рівень фахової підготовки; - отримання диплома молодшого спеціаліста або кваліфікованого робітника; - здобуття повної середньої освіти вступниками з базовою освітою; - продовження навчання з другого курсу вступниками з повною середньою освітою; - отримання додаткових спеціальностей (оператор комп'ютерного набору, бухгалтер, водій автомобіля) на короткотермінових курсах.

У закладі функціонує два відділення, що здійснюють підготовку за такими спеціальностями


ВІДДІЛЕННЯ МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

НАПРЯМ “ПРОГРАМНА ІНЖЕНЕРІЯ”

Спеціальність “Розробка програмного забезпечення”: на базі 9 класів (держзамовлення і на контрактній основі) термін навчання 4 роки з одержанням повної середньої освіти; на базі 11 класів (на контрактній основі) термін навчання 3 роки. Кваліфікація "Програміст (молодший спеціаліст)"

НАПРЯМ “АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ”

Спеціальність “Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”: на базі 9 класів (держзамовлення і на контрактній основі) термін навчання 4 роки з одержанням повної середньої освіти; на базі 11 класів (на контрактній основі) термін навчання 3 роки. Кваліфікація "Технік-механік (молодший спеціаліст)"

НАПРЯМ “ЕКОНОМІКА І ПІДПРИЄМНИЦТВО”

Спеціальність “Бухгалтерський облік”: на базі 9 класів (держзамовлення і на контрактній основі) термін навчання 3 роки з одержанням повної середньої освіти; на базі 11 класів (на контрактній основі) термін навчання 2 роки. Кваліфікація "Бухгалтер (молодший спеціаліст)"

НАПРЯМ “МЕНЕДЖМЕНТ”

Спеціальність “Організація виробництва” на базі 9 класів (держзамовлення і на контрактній основі) термін навчання 4 роки з одержанням повної середньої освіти. Кваліфікація “Організатор виробництва (молодший спеціаліст)”


ВІДДІЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ

(безкоштовне навчання)

Оператор комп’ютерного набору; секретар керівника Електрогазозварник, водій автомобіля категорії "С" Столяр будівельний; паркетник Муляр; штукатур; маляр Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу; оператор лінії у виробництві харчової продукції Робітник фермерського господарства Електромонтер з обслуговування та ремонту електроустаткування, водій автомобіля категорії "С" Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автомобіля категорії "С"