Проект на тему:"Фейсбук"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 15:29, 26 жовтня 2017, створена Kristian (обговореннявнесок) (Хід і результати дослідження)

Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

Facebook

Автори проекту

Крістіан Медеші і Крістіан Бондарюк

Тема дослідження

Мої права у соціальних мережах

Проблема дослідження

Дізнатися які права користувача порушуються у соцільній мережі.

Моє дослідження

Facebook — найбільша у світі соціальна мережа, що почала працювати 4 лютого 2004 року як мережа для студентів деяких американських університетів. Засновником та головою сервісу є Марк Цукерберг. За даними Alexa, сайт Facebook.com займає у світі 3 місце за відвідуваністю.Станом на липень 2016 року, кількість користувачів становила 1,7 млрд, з яких 1,1 млрд відвідує свої аккаунти щодня. Кількість українських користувачів, станом на травень 2014 року, становила близько 6 млн.30 червня 2017 року кількість користувачів досягла 2 млрд чоловік у всьому світі, в Україні 10 млн чоловік.

Головний офіс компанії Facebook, Inc. розташований в місті Менло-Парк, штат Каліфорнія, США. Компанії також належать сервіси Instagram, WhatsApp та розробник шоломів віртуальної реальності Oculus VR. Основною статтею доходу є реклама. Чистий дохід Facebook за 2015 рік становив 3,688 млрд доларів США, що на 25 % більше, ніж роком раніше (2,94 млрд доларів у 2014). Ринкова капіталізація компанії, станом на квітень 2016 року, становила 319 млрд доларів. Facebook, Inc. є однією з найбільших інтернет-компаній у світі, в списку «Fortune 500» найбільших корпорацій США займає 157 місце.

Мета дослідження

Дослідити особоливості застосування законодавства про інтелектуальну здатсність та авторські права під час спілкування у соціальних мережах.

Результати дослідження

Ми дослідили таку соціальну мережу як Facebook.Побудували діаграму.

Висновки

Корисні ресурси