Проект на тему:"Фейсбук"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:53, 26 жовтня 2017, створена Kristian (обговореннявнесок) (Результати дослідження)

Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

Facebook

Автори проекту

Крістіан Медеші і Крістіан Бондарюк

Тема дослідження

Мої права у соціальних мережах

Проблема дослідження

Дізнатися які права користувача порушуються у соцільній мережі.

Моє дослідження

Facebook — найбільша у світі соціальна мережа, що почала працювати 4 лютого 2004 року як мережа для студентів деяких американських університетів. Засновником та головою сервісу є Марк Цукерберг. За даними Alexa, сайт Facebook.com займає у світі 3 місце за відвідуваністю.Станом на липень 2016 року, кількість користувачів становила 1,7 млрд, з яких 1,1 млрд відвідує свої аккаунти щодня. Кількість українських користувачів, станом на травень 2014 року, становила близько 6 млн.30 червня 2017 року кількість користувачів досягла 2 млрд чоловік у всьому світі, в Україні 10 млн чоловік.

Головний офіс компанії Facebook, Inc. розташований в місті Менло-Парк, штат Каліфорнія, США. Компанії також належать сервіси Instagram, WhatsApp та розробник шоломів віртуальної реальності Oculus VR. Основною статтею доходу є реклама. Чистий дохід Facebook за 2015 рік становив 3,688 млрд доларів США, що на 25 % більше, ніж роком раніше (2,94 млрд доларів у 2014). Ринкова капіталізація компанії, станом на квітень 2016 року, становила 319 млрд доларів. Facebook, Inc. є однією з найбільших інтернет-компаній у світі, в списку «Fortune 500» найбільших корпорацій США займає 157 місце.

Мета дослідження

Дослідити особоливості застосування законодавства про інтелектуальну здатсність та авторські права під час спілкування у соціальних мережах.

Результати дослідження

Ми дослідили таку соціальну мережу як Facebook.Побудували діаграму. Діаграма.png

Висновки

Ми дослідили особливості такої соціальної мережі як Facebook.Дослідили інтелектуальну власність та авторські права.Побудували діаграму.

Корисні ресурси

Ми використовували Wikipedia,Google,Facebook.