Відмінності між версіями «Проект з фізики у 9 класі Електричний струм - як чудова енергія людства»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис)
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
Рядок 19: Рядок 19:
  
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 +
Учні повинні знати що таке електричний струм, вміти використовувати вимірювальні прилади, дотримуватися правил охорони праці з електричними приладами. Вміти швидко та ефективно шукати інформацію в Інтернет – джерелах, працювати з комп’ютером. Отримати знання по виробництву електричного струму різними засобами. Ознайомитись з екологічними наслідками при виробництві електричної енергії різними засобами. Учні мають створити мультимедійну презентацію про виробництво електричного струму, створюють саморобні прилади з виробництва електричного струму та фотоальбом дослідження,  з використанням програми презентацій. Роблять дослідження з виробництва електроенергії в світі та будують діаграму  по виробництву електроенергії у різних странах. Учні досліджують вплив джерел електричного струму на навколишнє середовище, розглядають способи отримання електричного струму, та за рахунок яких ресурсів ми отримуємо електричний струм. Донесення нових ідей з даної теми для всіх учнів, ефективне використання часу та розподіл робочого навантаження, належна та продуктивна праця разом з іншими учнями.
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=

Версія за 12:33, 2 червня 2012


Тема проекту

Електричний струм - як чудова енергія людства

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика, інформатика, трудове навчання, географія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Тема 2: "Постійний електричний струм"

Вік учнів, клас

13-14 років,9 кл.

Стислий опис

Учні діляться на три групи, які проводять дослідження у трьох напрямках: вивчення виробництва електричного струму у світі, виготовлення моделі джерела струму, вивчення екологічної ситуації при виробництві електричного струму. На при кінці проекту повинні бути розроблені: мультимедійна презентація, діаграма виробництва електроенергії у різних державах, модель електричних джерел струму. Збирають інформацію використовують мережу Інтернет, обговорюють екологічні аспекти виробництва електроенергії у світі.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні повинні знати що таке електричний струм, вміти використовувати вимірювальні прилади, дотримуватися правил охорони праці з електричними приладами. Вміти швидко та ефективно шукати інформацію в Інтернет – джерелах, працювати з комп’ютером. Отримати знання по виробництву електричного струму різними засобами. Ознайомитись з екологічними наслідками при виробництві електричної енергії різними засобами. Учні мають створити мультимедійну презентацію про виробництво електричного струму, створюють саморобні прилади з виробництва електричного струму та фотоальбом дослідження, з використанням програми презентацій. Роблять дослідження з виробництва електроенергії в світі та будують діаграму по виробництву електроенергії у різних странах. Учні досліджують вплив джерел електричного струму на навколишнє середовище, розглядають способи отримання електричного струму, та за рахунок яких ресурсів ми отримуємо електричний струм. Донесення нових ідей з даної теми для всіх учнів, ефективне використання часу та розподіл робочого навантаження, належна та продуктивна праця разом з іншими учнями.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

1 урок. Вивчення теми уроку. Для «занурення в проблему» використовується стартова презентація учителя.Вчитель ставить Ключове запитання на яке повинні учні дати відповідь в ході реалізації проекту:Чому працездатні не працюють, якщо наявні пропозиції працевлаштування? Вчитель презентує презентацію,яка пояснює використання проектной методики при вивченні данної теми, і яка вміщує проблемні питання, на які учні будуть шукати відповіді.Учні з учителем складають календарь проекта . Учитель знайомить учнів з критеріями оцінювання проекта..Для реалізації проекта ділимо клас на три групи.Далі вчитель ставить завдання кожній групі і за пропозиціями учнів розподіляє обов’язки в групі. Завдання 1 гр.: зібрати інформацію про наявність вакантних робочих місць в Добропільському районі. Пропоную учням зібрану інформацію подати у вигляді таблиці: № Населений пункт Підприємство Спеціальність Кіл. вак. місць

Необхідну інформацію можна отримати на сайтах:

www.dobrrda.gov.ua/ radadobropillya.org/ua/ dobro.at.ua/ radadobropillya.org/ua/page/resheniya.../news117 jurportal.org/ru/tax_base/23126132 і других сайтах. Завдання 2 групі:

Пропоную учням скласти анкету, яка б вміщувала питання, які вони хочуть задати безробітним для вияснення причини безробіття і бажання знайти роботу.

Завдання 1,2 і 3 групі: провести соціальне анкетування безробітних села Криворіжжя Добропільського р-на в позаурочний час на протязі тижня.

2 урок.
На початку 2 урока проводиться опитування  по теорії для виявлення рівня засвоєння нового матеріала 1 урока и для актуализации знань на 2 уроці. Учні проводять обговорення зібраного матеріалу і передають його 3 групі для дослідження. Учитель консультує групи. 

Завдання 3 групі: провести аналіз зібраного матеріалу і дати відповідь на ключове питання: Чому працездатні не працюють, якщо наявні пропозиції працевлаштування? Учні получають форми с критеріями самооцінки своєї роботи. Учні захищають свої роботиі відповідають на ключове питання.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери