Відмінності між версіями «Проект з біології "Сонячний годинник"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Вік учнів, клас)
Рядок 23: Рядок 23:
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 +
 +
Сьомий клас, 13 років
  
 
==Стислий опис проекту==
 
==Стислий опис проекту==
 +
 +
Вивчаючи тему «Розмноження й розвиток рослин» із біології, зокрема підтему '''«Відповідь рослин на подразнення»''', яка стосується добових та сезонних рухів рослин учням пропонується взяти участь у навчальному проекті під загальною назвою «Сонячний годинник».
 +
Це проект-практична робота, він включає у себе проведення дослідження у малих групах, яке стосується спостереження за рухами рослин ( добові ритми, фотоперіодизм). Учні для дослідження використовують три саджанці і фіксують свої спостереження. Учні працюють і як журналісти, підбираючи цікаві статті по темі, та виготовляючи публікацію присвячену тематиці. Як статисти, учні збирають результати дослідження і оформляють їх у вигляді діаграми.
  
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==

Версія за 13:38, 21 вересня 2012


Назва проекту

Сонячний годинник

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: біологія

Навчальні цілі

Учні мають: • Знати та розуміти поняття добових та сезонних ритмів рослин; • Оцінювати адаптаційні властивості рослин до умов середовища; • Пояснювати, чому рухи рослин є необхідною умовою їх існування • Збирати експериментальні дані; впорядковувати їх, готувати для демонстрації, надавати пояснення , аргументувати та робити висновки. • Здійснювати планування, робити обґрунтований вибір для вирішення проблем. • Ефективне формулювання думок та ідей шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлення та написання • Вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. • Розуміння принципу побудови медіа повідомлень, того, для яких цілей та із застосуванням яких інструментів та за яких умов вони зроблені, їх характеристик. Вміють створювати тексти у різних стилях оформляти результати досліджень

Вік учнів, клас

Сьомий клас, 13 років

Стислий опис проекту

Вивчаючи тему «Розмноження й розвиток рослин» із біології, зокрема підтему «Відповідь рослин на подразнення», яка стосується добових та сезонних рухів рослин учням пропонується взяти участь у навчальному проекті під загальною назвою «Сонячний годинник». Це проект-практична робота, він включає у себе проведення дослідження у малих групах, яке стосується спостереження за рухами рослин ( добові ритми, фотоперіодизм). Учні для дослідження використовують три саджанці і фіксують свої спостереження. Учні працюють і як журналісти, підбираючи цікаві статті по темі, та виготовляючи публікацію присвячену тематиці. Як статисти, учні збирають результати дослідження і оформляють їх у вигляді діаграми.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Опис оцінювання

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери