Проект збіології: "Хто живе у склянці молока?"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:40, 21 вересня 2012, створена Lysyj Witalij (обговореннявнесок) (Назва проекту)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Хто живе в склянці молока?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальні цілі

Учень: називає: - загальні ознаки бактерій; - середовища життя бактерій; наводить приклади: - взаємозв’язків бактерій та інших організмів; - бактерій, які спричинюють захворювання рослин, тварин, людини; - бактерій, які використовуються людиною в господарстві; характеризує: - роль бактерій у природі й у житті людини; порівнює: - життєдіяльність бактерій; застосовує знання для: - обґрунтування способів зберігання продуктів харчування; - профілактики захворювань, що спричиняються хвороботворними бактеріями; дотримується правил: - особистої гігієни і гігієни в колективі; робить висновок: - про роль бактерій у природі та в житті людини.

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту

Цей проект для сьомого класу з біології на тему «Бактерії». Завданням проекту є: дослідити як у різних середовищах розмножуються кисломолочні бактерії

Повний План вивчення теми

7 клас, 12-13 років

Навчальні цілі

Учні мають : • Знати та розрізняти загальні ознаки бактерій • Наводити приклади взаємозв’язків бактерій та інших організмів • Уміло застосовувати знання для обґрунтування способів зберігання продуктів харчування • Продемонструвати дослід, що дозволяє виявити роль бактерій (у скисанні молока) • Збирати експериментальні дані; впорядковувати їх, готувати для демонстрації, надавати пояснення , аргументувати та робити висновки. • Здійснювати планування, робити обґрунтований вибір для вирішення проблем • Гнучкість та готовність до застосування необхідних компромісів з метою здійснення спільного завдання • Розуміння принципу побудови медіа повідомлень, того, для яких цілей та із застосуванням яких інструментів та за яких умов вони зроблені, їх характеристик.

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які попередньо записані вчителем для учнів для їх журналів спостережень з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу дослідження, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі демонстрації результатів учнівських проектів.

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери