Проект "Ecological Problems of the Planet"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:52, 19 червня 2013, створена Olganik1301 (обговореннявнесок) (Публікація)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

"Ecological Problems of the Planet"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська мова

Навчальна тема (як записано в програмі)

"Природа та погода"

Вік учнів, клас

15-16 років, 10 клас

Стислий опис

Реалізація навчального проекту можлива у 10класі під час вивчення теми «Природа та погода». Проблема охорони навколишнього середовища дуже актуальна сьогодення. Саме цей проект допоможе учням зрозуміти причини та наслідки катастроф. Виконуючи проект учні виступають у ролі кореспондентів, дослідників та статистів. Захист проектів відбувається у вигляді учнівської презентації. Результат своїх досліджень учні представляють певній цільовій аудиторії, яка зацікавлена в їх обраній темі.

Повний план вивчення теми

план вивчення теми

план впровадження

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

- продовжити формування навичок створення презентацій; - проведення пошуку у мережі Інтернет з критичним оцінюванням ресурсів, придатних для навчання та досліджень; - вдосконалювати навички збирання даних, аналізу, впорядкування та опрацювання відомостей про різні явища; - учні зможуть визначати та складати стислий опис основних ідей на основі фактів та статистики; - забезпечити розширення лексичного матеріалу з теми;

Основні запитання

Ключове запитання

Are people responsible for everything that happens on the Earth?

Тематичні запитання

What are disasters caused by?

Змістові запитання

What kinds of disasters do you know? What are natural disasters? What are technological disasters? What harm do people to the Earth? Can we save our Planet and ourselves? If we keep polluting like we do today, what will happen?

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

На початку проекту

Учні: 1 тиждень: Навчальна тема розпочинається з ознайомлення учнів з ключовим питанням: Are people responsible for everything that happens on the Planet? Попросіть учнів подумати самостійно про запитання, а потім обговоріть їх відповіді. Запитайте хто добровільно хоче поділитися своєю відповіддю з класом. Поясніть учням, що вони вивчатимуть це питання упродовж своєї роботи над темою і розроблятимуть самостійні проекти на доказ чи спростування своїх гепотез. Почніть проект з демонстрації учительського проекту та публікації, які допоможуть з'ясувати актуальнітсть запропонованої проблеми. На основі публікації учні діляться на групи. Учням роздається форма оцінювання командної роботи та форма оцінювання мультимедійної презентації Попросіть учнів використовувати форми, щоб допомогти їм відслідкувати свій прогрес у просуванні до завершення проекту. І те, як відбувається їх навчання.

Впродовж роботи над проектом

Учні: Почніть писати журнал спостережень. Учні будуть використовувати цей журнал, щоб записувати знайдену для себе цікаву та необхідну інформацію. Дуже важливо, щоб учні писали в журнал відповіді на питання вчителя. Використовуйте журнал спостережень, щоб відслідкувати, як іде їх процес навчання. Спонукайте учнів написати перший запис в журналі розмірковуючи над ключовим запитанням навчальної теми, нехай вони запишуть своє перше баченння відповіді на це запитання. Пізніше знову повертайтесь до обговорення цього питання. Створіть таблицю З-Х-Д "Знаємо-Хочемо дізнатися-Дізналися" і починайте її поступово заповнювати. В кожній групі має бути 3-5 учнів, з кожною групою проведіть окремі консультації, поясніть, як вони можуть планувати свою роботу, та як буде відбуватися оцінювання.


Наприкінці роботи над проектом 'Учні: Проведіть аналіз результатів проектної роботи, формолювання висновків, їх корегування узагальнення зібраних матеріалів. Презентування проектної роботи. Ці презентації можна провести для певних цільових аудиторій, спільноти (в залежності від теми та за вибором учнів) Використовуйте форми оцінювання проектів для оцінювання робіт учнів

Приклад учнівської роботи

Презентація учня

Вчительська презентація

вчителя

Публікація

публікація

Відомості про автора

Русановська Ольга Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Учитель англійської мови

Навчальний заклад

УВК №2

Місто\село, район, область

г.Шахтерск, Донецкая обл.

Контактні дані

Natalilyk@yandex.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

01.04. - 07.06.2013 року

Місце провведення тренінгу

УВК №2

Тренери

Ликова Наталія Валеріївна