Проект "Спорт - це життя"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:57, 14 серпня 2012, створена Лис (обговореннявнесок) (Опис оцінювання)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

"Спорт - це життя!"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: англійська мова

Навчальна тема (як записано в програмі)

«Світ спорту "The world of Sport" »

Вік учнів, клас

12-13 років

Стислий опис проекту

Це проект з англійської мови для учнів 7 класу за темою «Спорт – це життя!». Метою проекту є розширити знання, вміння та навички з теми. Згідно навчального плану на вивчення теми «The world of Sport » у 7 класі відведено 10 годин, з них 2 години розглядання теми «Sports and Games», 3 години на вивчення граматичної форми «Gerund», 2 години на тему «Sport in our life», 2 години на вивчення граматичної форми «The Infinitive». У ході вивчення теми учні розглянуть такі цікаві напрямки як види спорту,Олімпійські ігри, проведення в Україні Євро 2012, розвиток спорту в Україні та у світі, також у ході розглядання теми, навчаться використовувати граматичну форму Герундія – неособову форму дієслова , яка поєднує властивості дієслова та іменника. А також вивчать таку форму неособового дієслова, як Інфінітив.

Повний План вивчення теми

план вивчення теми

план впровадження

Навчальні цілі

- Формування лексичних навиків говоріння і аудіювання.

- Розвиток вмінь спілкування у парах.

- Виховання інтересу к предмету.

- Розвиток пам’яті , уваги.

Опис оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання, впроваджуючи тестування, таблицю З-Х-Д. На початку проекту, використовуючи методи «Вхідний контроль», «З-Х-Д», здійснюється діагностичне оцінювання попередньо засвоєних знань, вмінь та навичок з теми «Спорт – це життя». Впродовж роботи над проектом використовуючи анкети, форму оцінювання для роботи в групах , форму оцінювання продуктів проекту, контролюється хід виконання плану роботи в групах щодо виконання проекту. Вчитель спостерігає за роботою учнів, їх спілкуванням, у разі необхідності, за допомогою питань, роздумів,монологів, виставок, активізує, зацікавлює їх. Наприкінці роботи над проектом в ході проведення учнівської конференції, за допомогою листів оцінювання, презентації, самооцінки дослідницької роботи учнів, оцінювання буклету аналізується підготовленість групи: фото- відео звіти, презентації, вміння учнів обґрунтовано та переконливо довести свою інформацію.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Використовуючи отримані на попередніх уроках знання та навички з теми «Спорт – це життя» учням в ході роботі над проектом пропонується відповісти на запитання : Чи потрібен спорт у нашому житті? Яка його роль у сучасному світі? Для того щоб з’ясувати рівень знань перед початком роботи в проекті, учитель пропонує заповнити ЗХД-таблицю та виконати вхідний контроль. Вчитель демонструє презентацію для того щоб учні чітко розуміли яку роботу від них вимагають, були мотивовані на виконання проектів. Для батьків створено буклет. Учні об’єднуються у 4 групи. Кожна група розробляє і затверджує план виконання проекту, який вчитель оцінює на кожному етапів роботи. Група «Юні олімпійці»- досліджує історію зародження Олімпійських ігор. Групи «Футбольні фани»,»Спортсмени», «Атлети» досліджують: - які існують види спорту; - як розвивається спорт в Україні та у світі; - які враження залишилися після проведення Євро 2012 в Україні. Перед проведенням досліджень учні ознайомлюються з Законом про авторське право. Учитель проводить оцінювання на основі спостережень за формою оцінювання досліджень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені консультації. Учні використовують контрольний список для оцінювання продукту проекту, який допомагає їм здійснювати самооцінку роботи. Вчитель використовує форму оцінювання для перевірки їх кінцевої роботи. Захист проекту учнів проводиться в формі презентацій, виступів учнів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Висоцька Олена Михайлівна

Фах, навчальний предмет

учитель англійської мови та літератури

Навчальний заклад

Донецька гімназія №92

Місто\село, район, область

м.Донецьк

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

серпень 2012 року

Місце проведення тренінгу

Донецька гімназія№92

Тренери

Половцева Л.В.