Проект "Святкуємо твій День народження"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

вітальний торт]

"День Народження"

Короткий опис проекту

Учні дізнаються коли в дітей День Народження , щоб потім привітати його . Вони повинні кожного привітати так щоб це було незабутньо. Для цього вони купують листівки і пропонують кожному залишити свої побажання ,щоб потім привітати . Учні результативно працюють над своєю справою.

Автори проекту

Безущенко Альона

Михайленко Яна

Санніков Богдан

Тема дослідження

День Народження для Вас це свято? Навіщо ми святкуємо День Народження?Проблема дослідження

Дізнатися більшу інформацію про наших учнів школи ,зробити приємне іменинникам - не забувши про їхній День народження .


В нашому навчальному закладі НВК "Долинська гімназія-загальноосвітня школа " ми не знаємо коли кому день народження,тому наша мета дізнатися в більшості дітей коли в них День Народження .

Мета дослідження

Нашою метою є навчитися працювати з людьми які нас оточують . Знаходити спільну мову з вчителями . Створювати аукціони або щось інше щоб заробити кошти на листівки . А також не забувати про дітей в їхній День Народження .Дізнатися більшу інформацію про наших учнів школи ,зробити приємне іменинникам - не забувши про їхній День народження . Розробити базу данних школи , яка б містила потрібну інформацію . Встановити традиції святкування "Дня варення ", створити групу учнів - організаторів , залучити до цієї роботи старост класу та учнівнівського комітету .

Результати дослідження

Матеріали проекту

Буклет

Презентація

Блог

Плакат

Візитка

()

Проекти з подібною тематикою

Корисні ресурси