Відмінності між версіями «Проект "Пошук сенсу людського життя"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування.
 +
На початку проекту діти заповнюють З-Х-Д схему, що дозволить визначити навчальні потреби. Використовуючи метод «Вхідний контроль» за допомогою анкети, здійснюється діагностичне оцінювання попередньо засвоєних знань, вмінь та навичок з теми «Пошук сенсу людського життя».
 +
Учитель демонструє презентацію для організації роботи над проектом, налаштування учнів на дослідницьку роботу.
 +
Впродовж роботи над проектом використовуючи анкети, форму оцінювання для роботи в групах, форму оцінювання продуктів проекту, контролюється хід виконання плану роботи в групах щодо виконання проекту. Учитель спостерігає за роботою учнів, їх спілкуванням, у разі необхідності, за допомогою питань, роздумів, активізує, зацікавлює їх.
 +
Наприкінці роботи над проектом в ході проведення учнівської конференції, за допомогою листів оцінювання презентації, самооцінки дослідницької роботи учнів  аналізується підготовленість групи: фото- відео звіти, презентації, вміння учнів обґрунтовано та переконливо довести свою інформацію.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 08:08, 7 червня 2013


Назва навчальної теми

Сковорода – видатний український філософ, просвітитель, поет.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет:українська література. Інші навчальні предмети: історія.

Вік учнів, клас

9 клас, 14-15 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Це проект з української літератури для учнів 9 класу за темою «Сковорода – видатний український філософ, просвітитель, поет». Метою проекту є ознайомити учнів із життям і творчістю видатного письменника, підкреслити непересічну роль Сковороди у формуванні української світоглядної традиції; розвивати культуру зв’язного мовлення; сприяти усвідомленню високої людської місії на землі; виховувати гуманізм, почуття пошани до видатних людей – гордості нації. Цей проект орієнтований на діючу програму й може бути інтегрований у рамках навчального процесу з уроком історії.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування. На початку проекту діти заповнюють З-Х-Д схему, що дозволить визначити навчальні потреби. Використовуючи метод «Вхідний контроль» за допомогою анкети, здійснюється діагностичне оцінювання попередньо засвоєних знань, вмінь та навичок з теми «Пошук сенсу людського життя». Учитель демонструє презентацію для організації роботи над проектом, налаштування учнів на дослідницьку роботу. Впродовж роботи над проектом використовуючи анкети, форму оцінювання для роботи в групах, форму оцінювання продуктів проекту, контролюється хід виконання плану роботи в групах щодо виконання проекту. Учитель спостерігає за роботою учнів, їх спілкуванням, у разі необхідності, за допомогою питань, роздумів, активізує, зацікавлює їх. Наприкінці роботи над проектом в ході проведення учнівської конференції, за допомогою листів оцінювання презентації, самооцінки дослідницької роботи учнів аналізується підготовленість групи: фото- відео звіти, презентації, вміння учнів обґрунтовано та переконливо довести свою інформацію.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Валентина Анатоліївна Єрохіна

Фах, навчальний предмет

Основний предмет:українська література.

Навчальний заклад

Донецька гімназія № 92

Місто\село, район, область

М. Донецьк

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

травень 2013

Місце проведення тренінгу

Донецька гімназія № 92

Тренери

Лариса Валентинівна Половцева