Відмінності між версіями «Проект "Музей, ти який ?"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Опис оцінювання)
Рядок 32: Рядок 32:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських  проектів та здійснювати моніторинг власного навчання,  впроваджуючи  тестування, таблицю «З-Х-Д».
 +
На початку проекту, використовуючи  методи «Вхідний контроль», «З-Х-Д», здійснюється діагностичне оцінювання попередньо засвоєних знань, вмінь та навичок з теми «Музеï  Франціï».
 +
Впродовж роботи над проектом використовуючи анкети, форму оцінювання для роботи в групах, форму оцінювання продуктів проекту, контролюється хід виконання плану роботи в групах щодо виконання проекту. Вчитель спостерігає за роботою учнів, їх спілкуванням, у разі необхідності, за допомогою питань, роздумів, активізує, зацікавлює їх.
 +
Наприкінці роботи над проектом  за допомогою листів оцінювання, презентації, самооцінки дослідницької роботи учнів, оцінювання буклету аналізується підготовленість групи:  фото- відео звіти, презентації, вміння учнів обґрунтовано та переконливо довести свою інформацію.
 +
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 11:06, 11 серпня 2012


Назва проекту

Музей, ти який ?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний навчальний предмет: французька мова(поглиблене вивчення). Інші навчальні предмети:Civilisation(країнознавство,мову, якої вивчаємо).

Навчальна тема (як записано в програмі)

Пам'ятки культури різних країн. Вiдпочинок і дозвiлля (театр, музей,кіно)

Вік учнів, клас

7 клас 12-13 років

Стислий опис проекту

Це проект з французькоï мови для учнів 7 класу із поглибленим вивченням іноземних мов за темою «  Презентацiя музеïв Францiï . Який найцікавіший музей Франціï ви хотіли б презентувати і чому ? Пам'ятки культури різних країн  ». Метою проекту є формування в учнів комунікативної компетенції , базою для якої є комунікативні уміння, сформовані на основі мовних знань і навичок. Уміння використовувати у разі необхідності різноманітні стратегії для задоволення дидактичних потреб (працювати з книжкою, підручником, словником, довідковою літературою, мультимедійними засобами тощо). Згідно навчального плану на вивчення теми «Пам'ятки культури різних країн  » у 7 класі відведено 12 годин, з них тільки 2 години на презентацію проету , що є цільком достатньо. У ході дослідницької роботи діти зможуть використати та проаналізувати учнівські ролі , які передбачаються у сценарії проекту : Роль гіда та представника туристичноï фірми , робiтника museé de l’atelier , відвідувача музею. Продуктами діяльності учнів в проекті стануть : проект, коллаж, афiша, зразки експонатів iз солоного тicта та вати, виставка творчих робіт учнів « Музеï Франці » , присвячена тижню франкофоніï  : виставка проектів та створення музею « Маленька Франція в гімназіï №92  » в кабінеті іноземноï мови. Проект передбачає навчити учнів використовувати основні види мовленнєвоï діяльності: аудіювання , говоріння , читання , письмо та підтримуватиме інтерес учнів у роботі з комп’ютерними технологіями.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Головна мета навчання іноземної мови у загальноосвітніх навчальних закладах полягає у формуванні в учнів комунікативної компетенції, базою для якої є комунікативні уміння, сформовані на основі мовних знань і навичок. Усі цілі навчання досягаються у комплексі, підпорядковуються головній меті та реалізуються у процесі її досягнення і сприяють таким чином різнобічному розвитку особистості учня : — уміння використовувати у разі необхідності різноманітні стратегії для задоволення дидактичних потреб (працювати з книжкою, підручником, словником, довідковою літературою, мультимедійними засобами тощо). - розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування. - уміння переносу знань і навичок у нову ситуацію шляхом виконання проблемно-пошукової діяльності. — розвивати здатність адекватного спілкування з представниками країни, мова якої вивчається. — розвивати інтерес і поважне ставлення до ІМ і культури народу країни, мова якої вивчається

Опис оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання, впроваджуючи тестування, таблицю «З-Х-Д».

На початку проекту, використовуючи  методи «Вхідний контроль», «З-Х-Д», здійснюється діагностичне оцінювання попередньо засвоєних знань, вмінь та навичок з теми «Музеï  Франціï». 

Впродовж роботи над проектом використовуючи анкети, форму оцінювання для роботи в групах, форму оцінювання продуктів проекту, контролюється хід виконання плану роботи в групах щодо виконання проекту. Вчитель спостерігає за роботою учнів, їх спілкуванням, у разі необхідності, за допомогою питань, роздумів, активізує, зацікавлює їх. Наприкінці роботи над проектом за допомогою листів оцінювання, презентації, самооцінки дослідницької роботи учнів, оцінювання буклету аналізується підготовленість групи: фото- відео звіти, презентації, вміння учнів обґрунтовано та переконливо довести свою інформацію.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери