Відмінності між версіями «Проект "Музей, ти який ?"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту)
(Навчальні цілі)
Рядок 23: Рядок 23:
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 +
Головна мета навчання іноземної мови у загальноосвітніх навчальних закладах полягає у формуванні в учнів комунікативної компетенції, базою для якої є комунікативні уміння, сформовані на основі мовних знань і навичок.
 +
Усі цілі навчання досягаються у комплексі, підпорядковуються головній меті та реалізуються у процесі її досягнення і сприяють таким чином різнобічному розвитку особистості учня :
 +
— уміння використовувати у разі необхідності різноманітні стратегії для задоволення дидактичних потреб (працювати з книжкою, підручником, словником, довідковою літературою, мультимедійними засобами тощо).
 +
- розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.
 +
-  уміння переносу знань і навичок у нову ситуацію шляхом виконання проблемно-пошукової діяльності.
 +
— розвивати здатність адекватного спілкування з представниками країни, мова якої вивчається.
 +
—    розвивати інтерес і поважне ставлення до ІМ і культури народу країни, мова якої вивчається
 +
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=

Версія за 11:06, 11 серпня 2012


Назва проекту

Музей, ти який ?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний навчальний предмет: французька мова(поглиблене вивчення). Інші навчальні предмети:Civilisation(країнознавство,мову, якої вивчаємо).

Навчальна тема (як записано в програмі)

Пам'ятки культури різних країн. Вiдпочинок і дозвiлля (театр, музей,кіно)

Вік учнів, клас

7 клас 12-13 років

Стислий опис проекту

Це проект з французькоï мови для учнів 7 класу із поглибленим вивченням іноземних мов за темою «  Презентацiя музеïв Францiï . Який найцікавіший музей Франціï ви хотіли б презентувати і чому ? Пам'ятки культури різних країн  ». Метою проекту є формування в учнів комунікативної компетенції , базою для якої є комунікативні уміння, сформовані на основі мовних знань і навичок. Уміння використовувати у разі необхідності різноманітні стратегії для задоволення дидактичних потреб (працювати з книжкою, підручником, словником, довідковою літературою, мультимедійними засобами тощо). Згідно навчального плану на вивчення теми «Пам'ятки культури різних країн  » у 7 класі відведено 12 годин, з них тільки 2 години на презентацію проету , що є цільком достатньо. У ході дослідницької роботи діти зможуть використати та проаналізувати учнівські ролі , які передбачаються у сценарії проекту : Роль гіда та представника туристичноï фірми , робiтника museé de l’atelier , відвідувача музею. Продуктами діяльності учнів в проекті стануть : проект, коллаж, афiша, зразки експонатів iз солоного тicта та вати, виставка творчих робіт учнів « Музеï Франці » , присвячена тижню франкофоніï  : виставка проектів та створення музею « Маленька Франція в гімназіï №92  » в кабінеті іноземноï мови. Проект передбачає навчити учнів використовувати основні види мовленнєвоï діяльності: аудіювання , говоріння , читання , письмо та підтримуватиме інтерес учнів у роботі з комп’ютерними технологіями.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Головна мета навчання іноземної мови у загальноосвітніх навчальних закладах полягає у формуванні в учнів комунікативної компетенції, базою для якої є комунікативні уміння, сформовані на основі мовних знань і навичок. Усі цілі навчання досягаються у комплексі, підпорядковуються головній меті та реалізуються у процесі її досягнення і сприяють таким чином різнобічному розвитку особистості учня : — уміння використовувати у разі необхідності різноманітні стратегії для задоволення дидактичних потреб (працювати з книжкою, підручником, словником, довідковою літературою, мультимедійними засобами тощо). - розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування. - уміння переносу знань і навичок у нову ситуацію шляхом виконання проблемно-пошукової діяльності. — розвивати здатність адекватного спілкування з представниками країни, мова якої вивчається. — розвивати інтерес і поважне ставлення до ІМ і культури народу країни, мова якої вивчається

Опис оцінювання

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери