Відмінності між версіями «Проект "Моя картина а ля Матис"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Тренери)
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
Рядок 38: Рядок 38:
 
На початку роботи над проектом учням пропонується відповісти на запитання «Як створив свої картини в техніці «декупаж» Анрі Матис? Що він малював? Які кольори використовував?  
 
На початку роботи над проектом учням пропонується відповісти на запитання «Як створив свої картини в техніці «декупаж» Анрі Матис? Що він малював? Які кольори використовував?  
 
Для того щоб з’ясувати рівень знань перед початком роботи в проекті, учитель пропонує заповнити ЗХД-таблицю та виконати вхідний контроль (кольори, відмінювання дієслів 1 та 3 груп, лексика за темою «Моє дозвілля»
 
Для того щоб з’ясувати рівень знань перед початком роботи в проекті, учитель пропонує заповнити ЗХД-таблицю та виконати вхідний контроль (кольори, відмінювання дієслів 1 та 3 груп, лексика за темою «Моє дозвілля»
Вчитель демонструє [https://docs.google.com/file/d/0B0KZBbJl79XALS0yMkh0X210NzA/edit презентацію] для того щоб учні чітко розуміли, яку роботу від них вимагають, були мотивовані на виконання проектів.
+
Вчитель демонструє [https://docs.google.com/file/d/0B0KZBbJl79XALS0yMkh0X210NzA/edit презентацію] для того щоб учні чітко розуміли, яку роботу від них вимагають, були мотивовані на виконання проектів. Для батьків підготовлено [https://docs.google.com/file/d/0B0KZBbJl79XAQ2NUWEVXVktSZmc/edit?usp=sharing буклет]
  
 
Учні об’єднуються у 4 групи:
 
Учні об’єднуються у 4 групи:

Поточна версія на 23:01, 9 червня 2013


Назва навчальної теми

Моя картина à la Matisse

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: французька мова

Інші навчальні предмети: образотворче мистецтво

Вік учнів, клас

9-10 років, 4 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Це проект з французької мови для учнів 4 класу за темою «Дозвілля». Метою проекту є розширити знання, вміння та навички з теми «Відпочинок і дозвілля», підвищити емоційність при сприйманні та запам’ятовуванні нової інформації за допомогою яскравого світу Матіса та розвиток комунікативної компетенції за рахунок діяльнісного підходу . Згідно навчального плану на вивчення теми «Відповинок і дозвілля» у 4 класі відведено 12 годин. У ході дослідницької роботи учні ознайомляться з творчістю Анрі Матіса, оберуть тему згідно своїх уподобань, повторять прикметники кольору, презентують свою картину та під час майстер-класу навчать інших створювати шедеври в стилі великого французького художника.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

план впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання, впроваджуючи тестування, таблицю «З-Х-Д».

На початку проекту, використовуючи методи «Вхідний контроль», «З-Х-Д», здійснюється діагностичне оцінювання попередньо засвоєних знань, вмінь та навичок з теми «Відпочинок і дозвілля». Впродовж роботи над проектом використовуючи анкети, форму оцінювання для роботи в групах, форму оцінювання продуктів проекту, контролюється хід виконання плану роботи в групах щодо виконання проекту. Вчитель спостерігає за роботою учнів, їх спілкуванням, у разі необхідності, за допомогою питань, роздумів, активізує, зацікавлює їх. Наприкінці роботи над проектом в ході проведення презентацій та майстер-класу, за допомогою листів оцінювання, самооцінки дослідницької роботи учнів, оцінювання буклету аналізується підготовленість групи: фото- відео звіти, презентації, вміння учнів навчити інших робити картину в стилі Матиса.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку роботи над проектом учням пропонується відповісти на запитання «Як створив свої картини в техніці «декупаж» Анрі Матис? Що він малював? Які кольори використовував? Для того щоб з’ясувати рівень знань перед початком роботи в проекті, учитель пропонує заповнити ЗХД-таблицю та виконати вхідний контроль (кольори, відмінювання дієслів 1 та 3 груп, лексика за темою «Моє дозвілля» Вчитель демонструє презентацію для того щоб учні чітко розуміли, яку роботу від них вимагають, були мотивовані на виконання проектів. Для батьків підготовлено буклет

Учні об’єднуються у 4 групи:

Група №1 – «Море»

Група №2 – «Цирк»

Група №3 – «Предмети»

Група №4 – «Квіти, рослини»

Кожна з груп відвідує віртуально музей Матиса в Ніцці, аналізує теми Матиса, обирає одну з них, або свою вільну тему, розробляє і затверджує план виконання проекту, який вчитель оцінює на кожному етапів роботи. Учні опрацьовують лексичний матеріал з обраної теми, обирають кольори, необхідні матеріали для виконання робіт, створюють свої картини та готують репліки для проведення майстер-класу зі створення картини за відповідною темою. Перед проведенням досліджень учні ознайомлюються з Законом про авторське право. Учитель проводить оцінювання на основі спостережень за формою оцінювання досліджень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені консультації. Учні використовують контрольний список для оцінювання продукту проекту, який допомагає їм здійснювати самооцінку роботи. Пректну діяльність учні закінчують у формі майстер-класу з показом презентацій.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Борисенко Ольга Сергіївна


Фах, навчальний предмет

Викладач французької мови


Навчальний заклад

Донецька гімназія № 92

Місто\село, район, область

Донецька

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

травень 2013р.

Місце проведення тренінгу

Донецька гімназія № 92

Тренери

Половцева Л.В.