Відмінності між версіями «Проект "Де мешкає материк?"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Діяльність учнів (Скопіювати з Плану))
Рядок 52: Рядок 52:
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
  
Використовуючи отримані в 6 класі знання та навички з теми «Карти та прийоми роботи з ними», учні в ході роботи над проектом відповідають на запитання : Що включає в себе географічне положення материка? Як воно впливає на природу материка та господарчу діяльність людей?  
+
Використовуючи отримані на попередніх уроках знання та навички з теми «Спорт – це життя» учням в ході роботі над проектом пропонується відповісти на запитання : Чи потрібен спорт у нашому житті? Яка його роль у сучасному світі?  
+
Для того щоб з’ясувати рівень знань перед початком роботи в проекті, учитель пропонує заповнити ЗХД-таблицю та виконати вхідний контроль.
Учитель демонструє [https://docs.google.com/file/d/0BzyYJy9GiL0OZVA1S0FoakZGcG8/edit презентацію], для того щоб учні чітко розуміли, яку роботу планує провести з ними учитель, були мотивовані на виконання проектів.  
+
Вчитель демонструє презентацію для того щоб учні чітко розуміли яку роботу від них вимагають, були мотивовані на виконання проектів.
 +
Учні об’єднуються у 4 групи. Кожна група розробляє і затверджує план виконання проекту, який вчитель оцінює на кожному етапів роботи.
 +
Група «Юні олімпійці»- досліджує історію зародження Олімпійських ігор.
 +
Групи «Футбольні фани»,»Спортсмени»,  «Атлети» досліджують:
 +
- які існують види спорту;
 +
- як розвивається спорт в Україні та у світі;
 +
- які враження залишилися після проведення Євро 2012 в Україні.
 +
Перед проведенням досліджень учні ознайомлюються з Законом про авторське право. Учитель проводить оцінювання на основі спостережень за формою оцінювання досліджень та перегляду продуктів діяльності учнів.
 +
Щотижнево проводяться призначені консультації.
 +
Учні використовують контрольний список для оцінювання продукту проекту, який допомагає  їм здійснювати самооцінку роботи. Вчитель використовує  форму оцінювання для перевірки їх кінцевої роботи
  
Учні об’еднуються в 4 групи.Кожна група розробляє і затверджує план виконання проекту, який учитель оцінює на кожному етапі роботи
+
Щотижнево проводяться призначені консультації.
  
Група «Картографи» визначає координати крайніх точок, довжину материка з півночі на південь, із заходу на схід.
 
  
Група «Дослідники узбережжя» визначає особливості берегової лінії, океани, моря, затоки, протоки, течії біля берегів материків.
 
 
Група «Глобалісти» визначає положення материка в півкулях і географічних поясах, положення щодо інших материків.
 
  
Група «Історіографи» надає дані про історію відкриття та дослідження материка.
 
 
Перед проведенням досліджень учні ознайомлюються із Законом про авторське право. Для ознайомлення батьків з проектною діяльністю учнів вчителем підготовлено [https://docs.google.com/open?id=0BzyYJy9GiL0OMGk0QU1iZ2cxRFE буклет].
 
 
Щотижнево проводяться призначені консультації.
 
  
 
Підсумки роботи над проектом підводяться на учнівській конференції, де учні презентують результати сумісної праці, досліджень  у формі буклету, [https://docs.google.com/file/d/0BzyYJy9GiL0ORnVBZ04wU1ZXdm8/edit презентації], тощо.
 
Підсумки роботи над проектом підводяться на учнівській конференції, де учні презентують результати сумісної праці, досліджень  у формі буклету, [https://docs.google.com/file/d/0BzyYJy9GiL0ORnVBZ04wU1ZXdm8/edit презентації], тощо.

Версія за 12:31, 7 серпня 2012


Назва проекту

"Спорт - це життя!"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: англійська мова;

Навчальна тема (як записано в програмі)

«Світ спорту "The world of Sport "»

Вік учнів, клас

7 клас;

13-14 років

Стислий опис проекту

Це проект з англійської мови для учнів 7 класу за темою «Спорт – це життя!». Метою проекту є розширити знання, вміння та навички з теми. Згідно навчального плану на вивчення теми «The world of Sport » у 7 класі відведено 10 годин, з них 2 години розглядання теми «Sports and Games», 3 години на вивчення граматичної форми «Gerund», 2 години на тему «Sport in our life», 2 години на вивчення граматичної форми «The Infinitive». У ході вивчення теми учні розглянуть такі цікаві напрямки як види спорту,Олімпійські ігри, проведення в Україні Євро 2012, розвиток спорту в Україні та у світі, також у ході розглядання теми, навчаться використовувати граматичну форму Герундія – неособову форму дієслова , яка поєднує властивості дієслова та іменника. А також вивчать таку форму неособового дієслова, як Інфінітив.

Повний План вивчення теми

план вивчення теми

план впровадження

Навчальні цілі

- Формування лексичних навиків говоріння і аудіювання.

- Розвиток вмінь спілкування у парах.

- Виховання інтересу к предмету.

- Розвиток пам’яті , уваги.

Опис оцінювання

Упродовж усієї проектної діяльності впроваджуються різноманітні форми оцінювання, направлені на розвиток у учнів навиків мислення вищих рівнів, навиків 21 століття.

На початку проекту для з’ясування рівня знань учнів за темою «Географічне положення материка. Історія відкриття та освоєння материка» перед початком роботи учитель пропонує заповнити ЗХД-таблицю та виконати вхідний контроль. Учні використовують контрольний список планування проекту для самооцінювання свого планування виконання проекту організації співпраці.

Упродовж роботи над проектом учитель спостерігає за роботою учнів, їх спілкуванням, у разі необхідності, за допомогою питань, роздумів, активізує, зацікавлює їх, використовуючи анкети, форми оцінювання виконання групових завдань та продуктів проекту з метою контролю ходу виконання плану роботи в групах з виконання проекту. Учитель постійно проводить оцінювання на основі спостережень за формою оцінювання для дослідження та перегляду продуктів діяльності учнів.

Наприкінці роботи над проектом у ході проведення учнівської конференції за допомогою листів оцінювання, самооцінки дослідницької роботи учнів, аналізується підготовленість групи: фото, відео звіти, презентації, вміння учнів обґрунтовано та переконливо довести свою інформацію.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Використовуючи отримані на попередніх уроках знання та навички з теми «Спорт – це життя» учням в ході роботі над проектом пропонується відповісти на запитання : Чи потрібен спорт у нашому житті? Яка його роль у сучасному світі? Для того щоб з’ясувати рівень знань перед початком роботи в проекті, учитель пропонує заповнити ЗХД-таблицю та виконати вхідний контроль. Вчитель демонструє презентацію для того щоб учні чітко розуміли яку роботу від них вимагають, були мотивовані на виконання проектів. Учні об’єднуються у 4 групи. Кожна група розробляє і затверджує план виконання проекту, який вчитель оцінює на кожному етапів роботи. Група «Юні олімпійці»- досліджує історію зародження Олімпійських ігор. Групи «Футбольні фани»,»Спортсмени», «Атлети» досліджують: - які існують види спорту; - як розвивається спорт в Україні та у світі; - які враження залишилися після проведення Євро 2012 в Україні. Перед проведенням досліджень учні ознайомлюються з Законом про авторське право. Учитель проводить оцінювання на основі спостережень за формою оцінювання досліджень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені консультації. Учні використовують контрольний список для оцінювання продукту проекту, який допомагає їм здійснювати самооцінку роботи. Вчитель використовує форму оцінювання для перевірки їх кінцевої роботи

Щотижнево проводяться призначені консультації.



Підсумки роботи над проектом підводяться на учнівській конференції, де учні презентують результати сумісної праці, досліджень у формі буклету, презентації, тощо.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Петрова Євгенія Гнатівна

Фах, навчальний предмет

учитель, географія

Навчальний заклад

Донецька гімназія №92

Місто\село, район, область

м. Донецьк

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

серпень 2012р.

Місце проведення тренінгу

Донецька гімназія №92

Тренери

Половцева Л.В.