Відмінності між версіями «Правильне вживання звертань в українській мові як ознака культури мовлення»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 18: Рядок 18:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Оцінювання відбувається впродовж усієї навчальної теми для того, щоб з’ясувати розуміння учнями основних запитань.Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають  про самостійні та службові частини мови та, зокрема, про прийменник як службову частину мови здійснюється  при заповненні ними таблиці З-Х-Д.Участь в обговореннях дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей набудь-які запитання учнів, де узагальнити усним виступом Контрольний список для усного виступу. Робота в групах дає можливість оцінити наскільки кожен із учнів максимально зробив вклад в роботу групи та наскільки це може бути цінним Форма оцінювання командної роботи. Під час створення презентації, учні впродовж вивчення теми, мають використовувати Формуоцінювання мультимедійної презентації, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 11:48, 14 червня 2013


Назва навчальної теми

Звертання непоширені й поширені. Правопис. Розділові знаки при звертанні

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

українська мова,
етика, українська література

Вік учнів, клас

8 клас 14 років

Стислий опис проекту

За допомогою проекту учні закріплюють та поглиблюють знання з теми «Звертання ». Навчаються знаходити звертання в реченні , визначати види звертань, вживати потрібні розділові знаки при введенні звертань у речення, працювати з текстами різних стилів мовлення . Під час проекту учні виконують такі види робіт : робота в групах , робота з картками , працюють з додатковою літературою , створюють презентації в групах,у кінці проекту створюють інформаційну листівку «Звертання у спілкуванні», укладають рекомендації щодо правильності вживання звертань в усному і писемному мовленні.

План вивчення теми

Шаблон плану[1]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається впродовж усієї навчальної теми для того, щоб з’ясувати розуміння учнями основних запитань.Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про самостійні та службові частини мови та, зокрема, про прийменник як службову частину мови здійснюється при заповненні ними таблиці З-Х-Д.Участь в обговореннях дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей набудь-які запитання учнів, де узагальнити усним виступом Контрольний список для усного виступу. Робота в групах дає можливість оцінити наскільки кожен із учнів максимально зробив вклад в роботу групи та наскільки це може бути цінним Форма оцінювання командної роботи. Під час створення презентації, учні впродовж вивчення теми, мають використовувати Формуоцінювання мультимедійної презентації, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери