Потфоліо Івасюк Н.Г.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:59, 16 серпня 2012, створена Ms.Nelya (обговореннявнесок) (Відомості про тренінг)

Перейти до: Навігація, пошук


'Жирний текстЛінійні рівняння з однією змінною

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Світова література

Навчальна тема (як записано в програмі)

Антон Павлович Чехов. "Хамелеон".

Вік учнів, клас

11-12 років, 6 клас ==Стислий опис проекту==Учні будуть вивчати творчість російського иписьменника і драматурга А.П.Чехова, робити огляд творів у класичному вигляді та знаходити актуальність та взаємозв’язок з сьогоденням. Протягом вивчення теми, учні будуть поділенні на групи для дослідження сюжету "Хамелеона". Школярі будуть вдосконалювати вміння аналізувати твір, творчі здібності, розвивати увагу, пам’ять, уяву та формувати навички толерантного спілкування.


Повний План вивчення теми

1 УРОК Перед початком роботи вчитель знайомить дітей з темою проекту, демонструє презентацію та повідомляє ключові та тематичні запитання, визначає проблему. За допомогою анкетування, таблиці З-Х-Д визначаються знання учнів та їх навчальні потреби. Діти об’єднуються у 4 групи згідно запропонованих питань. Кожна группа протягом проекту працює у своєму напрямку. 2 урок На основі набутих знань протягом дослідження учні створюють блог любителів творчості А.П Чехова, де діляться з однолітками враженнями. Наприкінці уроку вчителем проводиться тестування учнів з набутих знань. 3 УРОК Кожна з груп створює презентацію за матеріалом, який вони обрали для дослідження. Свої думки та досягнення учні заносять до щоденника самооцінювання. 4 УРОК Лідери кожної групи захищають свої проекти за обраною темою використовуючи ІКТ – презентації, блог любителів творчості А.П.Чехова. Інші члени групи доповнюють виступ. За допомогою підсумкової таблиці вчитель підводить підсумки.

Навчальні цілі

Мета вивчення проекту Навчальна: - на прикладі твру А.П.Чехова "Хамелеон" показати учням втілення негативних рис героїв через персонажіф твору; взаємозв’язок класичної літератури з сучасністю,поглибити знання про творчість письменника. Виховна: - формувати вміння логічно та аргументовано висловлювати власні думки та позиції щодо сюжету твору, - виховувати почуття краси, добра, життєвої позиції. Розвиваюча: - розвивати увагу, пам’ять, уяву та формувати навички толерантного спілкування, - зміцнювати інтерес до творчостіписьменника.

Протягом реалізації проекту учні навчаються: - шукати в Інтернеті необхідну інформацію стосовно теми уроків ( аудіо, відеоматеріали, статті щодо творчого доробку письменника), - працювати у програмах Microsoft Office: Word, Power Point, - створювати та демонструвати презентації, - створювати інформаційні бюлетені та wiki - сайти, блоги, - обговорювати та висловлювати власні думки на форумах любителів творчості письменника.

Опис оцінювання

Контрольно-оцінювальна діяльность на уроках світової літератури передбачає систематичну взаємодію між учителем та учнями, у результаті якої отримується об’єктивна інформація про перебіг і результати навчально-виховної діяльності. Вона забезпечує реалізацію особистісно-орієнтованого підходу до гуманітарної освіти школярів і складається з організаційних методів (тестування у поєднанні з анкетуванням, метод З-Х-Д, спостереження за навчальною роботою учнів) форм та засобів оцінювання. Головний метод, що застосовувався протягом вивчення теми – це метод тестування. Тестування результатів визначається як об’єктивне, стандартне вимірювання, що має у собі завдання, орієнтовані на визначення рівнів засвоєння змісту музичної освіти та оцінювання індивідуальних досягнень, яке проводить як і вчитель так і використовується самооцінювання. Тести мали комплексний характер і фіксували особистісне ставлення (самостійні судження, погляди, позиції, смаки) учнів до обраної теми на основі набутих му знань. Оцінки виставлялись після кожного уроку.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Спробувати нові методи, щоб зацікавити учнів класичною літературою; навчити пов’язувати твір з реальним світом; Залучати учнів до спільноти любителів творчості А.П.Чехова. Упродовж цієї навчальної теми я б хотів, щоб мої учні: Дізналися про шляхи, за допомогою яких можна пов’язати класичну літературу з повсякденним життям; Використовували методи спілкування з різними аудиторіями; Співпрацювали з однокласниками та членами спільноти; Створювали продукт, який демонструє те, що вони вивчили; Ділилися вивченим з реальною аудиторією.

Відомості про автора

==Ім'я, прізвище== Івасюк Неля Геннадіївна ==Фах, навчальний предмет== вчитель світової літератури ==Навчальний заклад==Шепетівський НВК№1 ==Місто\село, район, область==Шепетівка ==Контактні дані==о987656456

Відомості про тренінг

==Дати проведення тренінгу== 13.08 2012-17.08.2012 ==Місце проведення тренінгу==м.Шепетівка, Шепетівський НВК№1


Тренери

Воронов Валерій Олексійович