Відмінності між версіями «Потрфоліо проекту "Дикі та свійські тварини"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 27: Рядок 27:
 
- в ході роботи діти обговорюють отримані результати, проводять само оцінювання своєї роботи в групі,  
 
- в ході роботи діти обговорюють отримані результати, проводять само оцінювання своєї роботи в групі,  
 
- після завершення роботи створюються дитяча презентація, яка відображає результати досліджень і діти роблять висновки, заповнюють листки, критерії само оцінювання та форму оцінювання виконання колективної роботи.
 
- після завершення роботи створюються дитяча презентація, яка відображає результати досліджень і діти роблять висновки, заповнюють листки, критерії само оцінювання та форму оцінювання виконання колективної роботи.
[hthttps://drive.google.com/drive/folders/1AnjsU-v1qIc_AwmUxjmwPk8Q56qr8uL6 контрольний список]tps://drive.google.com/drive/folders/1AnjsU-v1qIc_AwmUxjmwPk8Q56qr8uL6 використання діаграм][https://drive.google.com/drive/folders/1AnjsU-v1qIc_AwmUxjmwPk8Q56qr8uL6 приклад листа прохання]
+
контрольний список
 +
 
 +
tps://drive.google.com/drive/folders/1AnjsU-v1qIc_AwmUxjmwPk8Q56qr8uL6 використання діаграм]
 +
 
 +
[https://drive.google.com/drive/folders/1AnjsU-v1qIc_AwmUxjmwPk8Q56qr8uL6 приклад листа прохання]
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 17:22, 17 листопада 2017


Назва навчальної теми

"Дикі та свійські тварини"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік дітей, 5 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Диференціює поняття «дикі» і «свійські» тварини. Знають правила безпечнох поведінки в природі , у дошкільному закладі, на вулиці,. Знає та може класифікувати тварин за їхнім зовнішнім виглядом,назвами,домівкиу. На початку проекту вихователь знайомить дітей та їх батьків з буклетом про метод проектів , а також з навчальною темою проекту у вигляді вступної презентації. На першому занятті відбувається попереднє оцінювання знань дітей за допомогою вхідного оцінювання. Таблиця З-Х-Я-Д використовуватиметься на протязі всього проекту. В ході проекту у дітей розвиватимуться навички 21 століття. Діти будуть виконувати дослідження та пошук інформації на задану тему за допомогою Інтернет ресурсів. За результатами досліджень та інформаційними матеріалами, що знайдуть самостійно або за допомогою батьків та вихователя діти створять презентацію проекту. В ході роботи учасники проекту дадуть відповіді на основні запитання проекту. Діти перевірять та закріплять свої знання з даної темию.

План вивчення теми (вставити файл)

план впровадження теми

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту проводиться: - діагностика навчальних потреб дітей за допомогою таблиці «З-Х-Я-Д»,[] організаційної діаграми; - створюються критерії оцінювання майбутніх робіт за якими будуть відбуватися контроль в групах; - проводиться онлайн - опитування з попередніх знань дітей з даної теми; - перед початком роботи діти отримують контрольний аркуш з критеріями оцінювання та балами. - на протязі проекту здійснюються перевірка знань дітей з теми за допомогою асоціативного куща; - в ході роботи діти обговорюють отримані результати, проводять само оцінювання своєї роботи в групі, - після завершення роботи створюються дитяча презентація, яка відображає результати досліджень і діти роблять висновки, заповнюють листки, критерії само оцінювання та форму оцінювання виконання колективної роботи. контрольний список

tps://drive.google.com/drive/folders/1AnjsU-v1qIc_AwmUxjmwPk8Q56qr8uL6 використання діаграм]

приклад листа прохання

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту вихователь знайомить дітей та їх батьків з буклетом про метод проектів , а також з навчальною темою проекту у вигляді вступної презентації. На першому занятті відбувається попереднє оцінювання знань дітей за допомогою вхідного оцінювання. Таблиця З-Х-Я-Д використовуватиметься на протязі всього проекту. В ході проекту у дітей розвиватимуться навички 21 століття. Діти будуть виконувати дослідження та пошук інформації на задану тему за допомогою Інтернет ресурсів. За результатами досліджень та інформаційними матеріалами, що знайдуть самостійно або за допомогою батьків та вихователя діти створять презентацію проекту. В ході роботи учасники проекту дадуть відповіді на основні запитання проекту. Діти перевірять та закріплять свої знання з даної темию.

с.1
с.2

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Совенко Валерія

Фах, навчальний предмет

вихователь

Навчальний заклад

днз№29 " Біла лелека"

Місто\село, район, область

м. жовті води дніпропетровська обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

06.11 по 18.11.17

Місце проведення тренінгу

школа№10

Тренери

ЗА ПРОГРАМОЮ ІНТЕЛ"Проектна діяльність в інформаційно-освітньому середовищі 21ст.