Відмінності між версіями «Порфоліо Маляревич Олени (10 версія)»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 12: Рядок 12:
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
Як основу системи оцінювання у даному курсі використовується система on-line тестування що розроблена корпорацією CISCO. З допомогою аналізу що здійснює система тестування (Gradebook) учні можуть отримати відомості про помилки та виправити їх при повторному тестуванні. На основі відомостей системи тестування можна складати різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у щоденнику, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю. Також при практичних роботі в групах по пошуку та аналізу інформації, лабораторних роботах учні створюють презентації, буклети статті, які публікують в Інтернеті у вигляді веб-сторінок та блогів. Для оцінювання цієї діяльності розроблені спеціальні форми.
+
 
Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель демонструє учням презентацію про метод проектів та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей групи форми З-Х-Д та/або організаційні діаграми. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. Крім того, вчитель знайомить учнів із формою «Я-Розумію!» у розділі підготовка до 1 заняття.
+
На основі відомостей системи тестування можна складати різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у щоденнику, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю. Також при практичних роботі в групах по пошуку та аналізу інформації, учні створюють презентації, буклети статті, які публікують в Інтернеті у вигляді веб-сторінок та блогів. Для оцінювання цієї діяльності розроблені спеціальні форми.
У процесі роботи учні використовують к онтрольний список дослідження  та  блогу  для проведення само оцінювання.
+
Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою.  
В процесі роботи над проектом учні працюють із формою «Я-Розумію!» та записують свої відповіді, описують процес та результати виконання досліджень до Журналів спостережень. Крім того, учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання публікації, презентації (продукту).
+
Перед першим заняттям учитель демонструє учням презентацію про метод проектів та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей групи форми [https://docs.google.com/file/d/0Bx6njXjbCnXib3NoS21wTkx6NHc/edit?usp=sharing З-Х-Д] та/або [https://docs.google.com/file/d/0Bx6njXjbCnXiQ2lkZmlVTHptMlE/edit?usp=sharing  організаційні діаграми]. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів.  
Учні працюють із формою «Я-Розумію!» та записують свої результати до  Журналів спостережень  за рахунок чого проводиться само оцінювання роботи над проектом. Крім того, учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно.
+
У процесі роботи учні використовують контрольний список дослідження  та  блогу  для проведення само оцінювання.
З метою оцінювання результатів дослідження, блогу та підсумкової  презентації  та підсумкової публікації використовуються відповідні форми оцінювання. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника.
+
В процесі роботи над проектом учні працюють із формою «Я-Розумію!» та записують свої відповіді, описують процес та результати виконання досліджень до [https://docs.google.com/file/d/0Bx6njXjbCnXiQWtfOWhtWUNaRmc/edit?usp=sharing Журналів спостережень]. Учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання публікації, презентації (продукту).
 +
Учні записують свої результати до  Журналів спостережень  за рахунок чого проводиться само оцінювання роботи над проектом. Крім того, учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно.
 +
З метою оцінювання результатів [http://printerintel.blogspot.com/ дослідження, блогута підсумкової  презентації  та [https://docs.google.com/file/d/0Bx6njXjbCnXibDBWOUEwalZQVFk/edit?usp=sharing    підсумкової публікаціївикористовуються відповідні форми оцінювання. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника.
 
З метою визначення само спрямування учнів використовується відповідний контрольний список.
 
З метою визначення само спрямування учнів використовується відповідний контрольний список.
 
Учні використовують само оцінювання журналів досліджень  для того, щоб визначити чи правильно вони ведуть ці журнали і що необхідно до них додати
 
Учні використовують само оцінювання журналів досліджень  для того, щоб визначити чи правильно вони ведуть ці журнали і що необхідно до них додати

Версія за 19:27, 28 червня 2013


Назва навчальної теми

Архітектура та конфігурація комп'ютера і мікропроцесорної системи

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи роботи на ПК, Основи роботи в Internet, Технологія комп'ютерної обробки інформації, Основи технічного редагування.

Вік учнів, клас

15-18 років, 10-11 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

На основі відомостей системи тестування можна складати різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у щоденнику, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю. Також при практичних роботі в групах по пошуку та аналізу інформації, учні створюють презентації, буклети статті, які публікують в Інтернеті у вигляді веб-сторінок та блогів. Для оцінювання цієї діяльності розроблені спеціальні форми. Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель демонструє учням презентацію про метод проектів та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей групи форми З-Х-Д та/або організаційні діаграми. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. У процесі роботи учні використовують контрольний список дослідження та блогу для проведення само оцінювання. В процесі роботи над проектом учні працюють із формою «Я-Розумію!» та записують свої відповіді, описують процес та результати виконання досліджень до Журналів спостережень. Учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання публікації, презентації (продукту). Учні записують свої результати до Журналів спостережень за рахунок чого проводиться само оцінювання роботи над проектом. Крім того, учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно. З метою оцінювання результатів дослідження, блогу та підсумкової презентації та підсумкової публікації використовуються відповідні форми оцінювання. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника. З метою визначення само спрямування учнів використовується відповідний контрольний список. Учні використовують само оцінювання журналів досліджень для того, щоб визначити чи правильно вони ведуть ці журнали і що необхідно до них додати

План вивчення теми (вставити файл)

План теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Маляревич Олена

Фах, навчальний предмет

Викладач, комп'ютерних дисциплін

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

24.06.2013-29.06.2013

Місце проведення тренінгу

м.Вінниця

Тренери

Пойда Сергій, Стромило Іван