Портфоліо Cібіберт Ірини Василівни з теми "Північна Америка"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:08, 24 вересня 2012, створена Kruvolapova (обговореннявнесок) (Навчальні цілі)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

"Північна Америка"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Геоографія, інформатика, біологія, економіка.

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Під час вивчення географії материків і океанів у 7 класі можна використати різні варіанти організації роботи груп. Найчастіше - «Спільний проект», «Пошук інформації». На початку навчального року учнів класу розділяють на 6 груп по 5-6 чоловік (відповідно до кількості материків). Кожна група під час вивчення «свого» материка готує спільний проект - рефера¬ти, презентації, малюнки, фото, цікавинки тощо. Матеріали систематизує і оформляє у пап¬ку (окремі групи готують і web-варіанти матеріалів). Ці матеріали допомагають готувати всі учні класу - за виконані роботи вони отримують рейтингові бали. Як результат - учні працю¬ють активно і старанно.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

Після завершення навчального проекту учні зможуть: • Роз´яснювати, впроваджувати та доносити нові ідеї до інших. • Здійснювати вибіру та приймати комплексні рішення • Ефективно формулювати думки та ідеї шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлення та написання • Відповідати за результати спільної роботи • Швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. • Використовувати комп’ютерні технології як інструменту для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації. • Створювати презентації.

Опис оцінювання

До початку проекту проводиться: а) Діагностика навчальних потреб учнів Таблиця З-Х-Д; 2. Під час проведення проекту проводиться: а) анкетування для групування учнів та розподілення ролей Опитування учнів для розподілу на групи; б) оцінювання критичного оцінювання інтернет-ресурсів в) відслідковування ходу виконання роботи. 3. По завершенню проекту проводиться: а) Визначення самоспрямованості навчання; б) Взаємооцінювання командною роботою Форма оцінювання виконання групових завдань; в) оцінювання презентації Форма оцінювання мультимедійної презентації.

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком вчитель знайомить учнів з темою за допомогоювчительської презентації.Завдання «Спільного проекту» — матеріали мають бути підготовленими до початку вивчення теми. І вже під час вивчення того чи іншого материка вчитель разом з робочою групою готує кожен урок (проходить презентація окремих розділів проекту. Одна група учнів готує вікі сстаттю. Учнівська вікі стаття"Географічне положення".З накопиченого матеріалу учні—експерти робочої групи під керівництвом учителя проводять ігри, об'єднуються в малі групи і проводять змагання, готують виступи, повідомлення, індивідуальні картки-опитування (система оцінювання, наприклад: нанести 12 об'єктів на контурну карту, кожен об'єкт — 1 бал) та перевіряють їх. Учень-секретар з групи експертів готує рейтингову таблицю Учитель на кожному уроці вносить корективи, а учні мають змогу бачити свої результати, які впливатимуть на підсумковий бал.

Відомості про автора

Сібіберт Ірина Василівна

Фах, навчальний предмет

вчитель біології та географії

Навчальний заклад

Созонівський НВК

Місто\село, район, область

С.Созонівка, Кіровоградський р-н, Кіровоградська обл..

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10-21 вересня 2012 р.

Місце проведення тренінгу

Созонівський НВК

Тренери

Криволапова Валентина Дмитрівна