Портфоліо проекту з української мови учнів 3 класу "Іменник"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 00:29, 4 жовтня 2017, створена Morokko.lyudmila (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Іменник"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

українська мова та література, інформатика

Вік учнів, клас

3 клас, 8-9 років

Стислий опис проекту

Проект проводиться в 3 класі. На вивчення цієї теми відведено 12 годин. Діти заздалегідь отримають відповідні завдання, предмет (лупа) з допомогою якого зроблять висновок, що це буде урок-дослідження, та проблемне питання, пов’язане з темою уроку. Завдання будуть сплановані таким чином, щоб всі учні брали активну участь у вивченні теми. У кожного учня буде завдання за яке він безпосередньо відповідатиме (керівник відділу, головний експерт, архіватор, секретар, координатор групи, помічник.) Підсумком вивчення цієї теми буде підготована разом з дітьми та їх батьками презентація, де розглянуться основні поняття цієї теми.

План вивчення теми

План проекту

План впровадження

Оцінювання

На початку проекту відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою усного опитування та тестів. Для виявлення потреби учнів, заповнюється таблиця З-Х-Д ,в якій учні мають описати, що знають про іменник Оцінюється вміння школярів оцінювати веб-ресурси. Під час заповнення своєї вікі-сторінки школярі використовують Форму оцінювання вікі-сторінки. Вчитель має змогу переглядати записи та коментарі учнів, що дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, надати їм допомогу в потрібному напрямку. Учні також використовують Форму оцінювання з балами, за якою вони мають створювати презентацію, а також для підсумкового оцінювання.

Контрольний список

Контрольний список блогу

Контрольний список мультимедійної презентації

Форма оцінювання блогу

Форма оцінювання мультимедійної презентації

Таблиця ЗХД

Діяльність учнів та вчителя

План проекту Підготовка детективів. На початку проекту учні отримують завдання ознайомитися з веб-ресурсами з теми проекту. Фоторобот Далі перед учнями ставиться завдання скласти таблицю «Іменник» - Зберемо докази про частину мови іменник – складемо «Фоторобот». Речові докази. Діти працюють у групах. А) За дві хвилини заселити будинки. В перший – іменники назви істот, в другий – неістот. Б) Дібрати загальну назву для кожної групи власних назв. В) Визначити рід іменників, поставити питання і віднести іменник до одного з родів. Слідчий експеримент. А) Поставити іменники у відповідне число, узгодити зі словами у реченні. Б) Змінити іменники різних родів за відмінками з орієнтуванням на зразок, навчальну таблицю. 5. Дізнання Робота з кейсами детектива. Вибрати потрібну інформацію про іменник з кейса. Зобразити вивчений матеріал у вигляді карти знань. Атестація Самооцінювання Під час виконання проекту, учні обговорюють завдання, які стоять перед ними, проблеми, які можуть виникнути. Складають план роботи та заповнюють ЗХД-таблицю. Після виконання проекту презентують його.

Презентація авторське право

Тест авторське право

Планування публікації

Пошукова діяльність

МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК ДЛЯ ПЕДАГОГІВ

Блог вчителя та учнів


Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери