Відмінності між версіями «Портфоліо проекту з української літератури "І. Франко - вершина української літератури"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми)
 
Рядок 19: Рядок 19:
 
=План вивчення теми=
 
=План вивчення теми=
  
[https://drive.google.com/file/d/0B37yN3FR-_Vfd3V4RVhoQmhHcWs/view?usp=sharing План проекту]
+
[https://drive.google.com/file/d/0B37yN3FR-_VfbUxnZjQ0UmNlS2s/view?usp=sharing План проекту]
  
 
[https://drive.google.com/file/d/0B1knT2FBvzI8WjczZ1RSSEotSnM/view?usp=sharing План впровадження]
 
[https://drive.google.com/file/d/0B1knT2FBvzI8WjczZ1RSSEotSnM/view?usp=sharing План впровадження]

Поточна версія на 23:46, 6 жовтня 2017


Назва навчальної теми

"І. Франко - вершина української літератури"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література, історія України

Вік учнів, клас

10-11 класи

Стислий опис проекту

Учні досліджують історичне оточення Каменяра, а також післяшевчченкові часи, щоб краще зрозуміти твори, створені І.Франком. Після прочитання історичної довідки та біографії письменника, учні використовують теми та питання, що їм зустрілися, у житті сьогодення для вирішення вічних проблем, таких як стосунки між закоханими, подружня вірність, спілкування батьків та дітей, боротьба зі злочинами та насиллям, запобігання суїциду («Перехресні стежки»). Учні працюють в малих групах, щоб планувати та розробляти проектні продукти, які б стосувалися обраного ними питання з метою позитивного впливу на їх громаду. Вони досліджують потреби та ресурси громади та визначать план дій, досліджують проблему та шукають шляхи її вирішення та презентують свої результати цільовій групі з місцевої спільноти (батькам, одноліткам, громаді).

План вивчення теми

План проекту

План впровадження

Оцінювання

Використання запитань впродовж вивчення теми для з’ясування розуміння учнями Основних запитань, а також інших важливих проблем п’єси. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про «Ромео і Джульєтту» відбувається при заповненні ними Діаграми Вена. Під час заповнення свого блогу, який ведуть учні впродовж вивчення теми, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Цей план також частково може слугувати документом для підсумкового оцінювання їх роботи. Учні також використовують Форму оцінювання з балами, за якою вони мають створювати презентацію. До закінчення створення презентацій потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати авторам презентації зворотній зв’язок щодо покращення презентації. Надайте можливість учням ознайомитися з думками та пропозиціями інших та надайте час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації. Оцінювання з балами також і для підсумкового оцінювання, взаємооцінювання в групах, враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його вклад був цінним. Оцінювання учнів і під час підсумкового обговорення ключового запитання: Як література допомагає нам краще розуміти себе?

Вхідне оцінювання

Форма оцінювання блогу

Контрольний список для оцінювання веб-сайтів

Оцінювання веб-сторінок

Діяльність учнів та вчителя

На початку навчального року започаткувати дискусію щодо того, чому людям подобаються хороші розповіді. Що такого особливого в описаних персонажах, що дозволяє їм «жити» поза сторінками літературних творів? З якими персонажами можна їх ідентифікувати? Який вплив мають на нас такі розповіді? Це лише засіб втечі в світ фантазій? Почати обговорення питання, яке буде темою дискусії цього року: Як література допомагає нам краще зрозуміти себе? Поговорити про те, як теми, що будуть вивчатися впродовж цього навчального року, допоможуть нам знайти відповідь на це ключове запитання. Ознайомити учнів з літературними термінами, такими як пролог, гра слів, образи, інверсія тощо , для того, щоб вони звертали увагу на них при читанні творів, записували їх приклади під час читання твору та писали про це у своїх щоденниках і обговорювали їх у малих групах під час спільних дискусій у класі. Показати приклад проведення літературного аналізу, який очікується від них, коли вони обдумуватимуть прочитані твори.

Презентація авторське право

Тест авторське право

Планування публікації

Пошукова діяльність

Блог учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери