Відмінності між версіями «Портфоліо проекту з математики "Чи потрібні нам десяткові дроби?"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
Рядок 2: Рядок 2:
  
 
=Назва навчальної теми=
 
=Назва навчальної теми=
 +
 +
"Чи потрібні нам десяткові дроби?"
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 +
 +
математика, інформатика, історія, українська література
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
  
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
+
5 клас, 11-12 років
 +
 
 +
=Стислий опис проекту=
 +
 
 +
 
 +
Даний проект передбачає ознайомлення учнів з практичним значенням десяткових дробів.  Бачити в навколишньому просторі  застосування десяткових дробів, та уміти застосовувати набуті знання з математики в життєвих ситуаціях, в даному випадку  при вирішенні поставлених задач.  Учні на уроках та в позаурочний час довідаються історію приятелювання Т.Г.Шевченка і великого математика  Остроградського, будуть досліджувати як змінюються десяткові  дроби при дописуванні нулів після коми і після останньої цифри,які професії потребують знань про десяткові дроби, використають свої акторські можливості при доведенні необхідності знань про десяткові дроби в житті За результатами дослідницької роботи буде створено презентацію.
 +
 
  
 
=План вивчення теми=
 
=План вивчення теми=
Рядок 15: Рядок 25:
 
[https://drive.google.com/file/d/0B6yItJqlDebISUgwbEdkZE5lNzg/view?usp=sharing План впровадження]
 
[https://drive.google.com/file/d/0B6yItJqlDebISUgwbEdkZE5lNzg/view?usp=sharing План впровадження]
  
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
+
=Оцінювання=
 +
 
 +
 
 +
Вступне тестування допомагає вчителю визначити рівень  ЗУНов учнів на початку проекту. Межове тестування допомагає контролювати процес участі учня в проектній діяльності та правильність розуміння поставленої задачі.
 +
потім у процесі роботи будуть задіяні різні форми оцінювання по видах діяльності. Для кожної групи розроблені  критерії оцінювання. Учні самі у процесі роботи роблять самооцінку.
 +
 
 +
 
 +
=Діяльність учнів та вчителя=
 +
 
 +
 
 +
1 – тиждень
 +
1.Учні  переглядають  презентацію, підготовлену  вчителем  для  зацікавлення  та формування мотивації.
 +
2.Учні  збирають  інформацію  з  різних  джерел: пошук  інформації  в Інтернеті, літературі, пресі, тощо.
 +
- тиждень
 +
Огляд  та обговорення  проекту  з  учнями. Оцінювання  та  аналіз  знайдених  матеріалів  з  метою  створення  малих  груп  за  інтересами, вподобаннями  учнів  та  їх  баченням  щодо  застосування  отриманої  інформації.
 +
Учні  працюють  з  учительською  презентацією .
 +
Працюючи  в  малих  групах  учні  аналізують  матеріал  за  обраними  критеріями знайдений  з  різних  джерел, відбирають  матеріал  для  створення  презентації.
 +
3-тиждень
 +
Учні  проектують  зміст  презентації займаються  її  дизайном  та  оформленням.
 +
Учні  створюють  публікації, буклети. Ці  інформаційні  матеріали  будуть  використовуватися  для  інформування  однокласників  та  батьків  про  результати  виконання  проекту.
 +
4-тиждень.
 +
8.Демонстрація  презентації, публікації, буклети,  створені різними  групами,  супроводжується  оцінюванням.  Створюється  веб-сайт, де  відслідковується  процес  роботи  над  проектом.
 +
 
 +
[https://drive.google.com/file/d/0B6yItJqlDebIcmlwMmF3eUVmNTg/view?usp=sharing Презентація учнів]
  
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
+
[https://blogucnivychutelzozylyak.blogspot.com/ Блог вчителя та учнів]
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 16:47, 2 жовтня 2017


Назва навчальної теми

"Чи потрібні нам десяткові дроби?"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

математика, інформатика, історія, українська література

Вік учнів, клас

5 клас, 11-12 років

Стислий опис проекту

Даний проект передбачає ознайомлення учнів з практичним значенням десяткових дробів. Бачити в навколишньому просторі застосування десяткових дробів, та уміти застосовувати набуті знання з математики в життєвих ситуаціях, в даному випадку при вирішенні поставлених задач. Учні на уроках та в позаурочний час довідаються історію приятелювання Т.Г.Шевченка і великого математика Остроградського, будуть досліджувати як змінюються десяткові дроби при дописуванні нулів після коми і після останньої цифри,які професії потребують знань про десяткові дроби, використають свої акторські можливості при доведенні необхідності знань про десяткові дроби в житті За результатами дослідницької роботи буде створено презентацію.


План вивчення теми

План проекту

План впровадження

Оцінювання

Вступне тестування допомагає вчителю визначити рівень ЗУНов учнів на початку проекту. Межове тестування допомагає контролювати процес участі учня в проектній діяльності та правильність розуміння поставленої задачі. потім у процесі роботи будуть задіяні різні форми оцінювання по видах діяльності. Для кожної групи розроблені критерії оцінювання. Учні самі у процесі роботи роблять самооцінку.


Діяльність учнів та вчителя

1 – тиждень 1.Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації. 2.Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі, пресі, тощо. - тиждень Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації. Учні працюють з учительською презентацією . Працюючи в малих групах учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації. 3-тиждень Учні проектують зміст презентації займаються її дизайном та оформленням. Учні створюють публікації, буклети. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту. 4-тиждень. 8.Демонстрація презентації, публікації, буклети, створені різними групами, супроводжується оцінюванням. Створюється веб-сайт, де відслідковується процес роботи над проектом.

Презентація учнів

Блог вчителя та учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери