Портфоліо проекту " Витоки рок-н-ролу"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 21:41, 30 жовтня 2017, створена Nikvmi1961 (обговореннявнесок) (Відомості про тренінг)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Витоки ро-н-ролу"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Музичне мистецтво. Історія.

Вік учнів, клас

12-13 років. 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Метою навчального проекту є впровадження у навчальний процес таких засобів активізації, як системи пізнавальних і творчих завдань, застосування різних прийомів співробітництва і навчального діалогу, групової та індивідуальної роботи, що сприяє зміцненню інтересів дітей. Також можливість сформувати і розвинути всю різноманітність інтелектуальної і творчої діяльності учнів і забезпечити перехід від репродуктивних, формально-логічних дій до творчих. Активізувати пізнавальну діяльність за допомогою інтерактивних технологій, творчих проблемних завдань, що забезпечують розвиток тих здібностей і якостей, які перебувають у стадії формування. Дослідження в рамках проекту допоможе розширити знання про різноманітні види формування логічної пам’яті завдяки інтерактивним технологіях. Під впливом пізнавального навчання робота навіть у слабких учнів відбуватиметься продуктивно. Пізнавальний інтерес за умов правильної організації педагогічної діяльності учнів та системності буде впливати на розвиток дитини. В ході проекту учні учні за­своюють рівні пізнання (знання, розуміння, застосування, оцінювання), у класах збільшується кількість учнів, які свідомо засвоюють навчальний матеріал. Учні займають активну позицію у засвоєнні знань, зростає їхній інтерес у сприйманні знань. Значно підвищується особистісна роль учителя - він є лідером, організатором. Але необхідно зазначити, що проектування і проведенням уроків за інтерактивними технологіями потребують, перш за все, компетентності в цих технологіях учителя, його вміння переглянути і перебудувати свою роботу з учнями.

контрольний список мультимедійної презентації

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

план впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання матиме три основні етапи: І – вхідне (визначення рівня зацікавленості учнів темою проекту: вхідна анкета, «асоціативний кущ», таблиця «ЗХЯД») ІІ – протягом проекту (створення ситуації успіху - фасилітація: бланк плану роботи над проектом, інструкції щодо створення учнівської презентації, анкетування щодо просування по проекту; спонукання до самовдосконалення: бланки само- та взаємооцінювання учнівської презентації та спільної роботи в парах та групі; відстеження засвоєння програмового матеріалу – дидактичні матеріали: інтерактивні вправи, порівняльні таблиці. ІІІ – наприкінці проекту (підсумкове оцінювання - таблиця «ЗХЯД», оцінювання учнівської презентації та спільної роботи в групі).

Лист про дозвіл

Лист про відкриття скриньки

форма батьківського дозволу

форма оцінювання презентації

інтерактивна вправа

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність вчителя: актуалізувати свої знання про метод проектів; створити план проекту, формування ключового, тематичних та змістовних питань, відповідно до теми проекту; розробка вхідної анкети про початковий стан знань учнів; підготовка вчительської презентації, дидактичних матеріалів до проекту та форм оцінювання, інших необхідних матеріалів; ознайомлення учнів з учительською презентацією та допомога учням об’єднатися в пари та групи. Допомога учням в створенні графіку роботи над проектом; проведення консультацій для учнів, спонукання їх до само- та взаємо-оцінювання, анкетування учнів, відповіді на запитання учнів та їх батьків у блозі; підготовка учнівських груп до презентації; забезпечення проведення презентації, висловлювання подяки усім, хто допомагав роботі учнів над проектом; проведення рефлексії з учнями після проекту, планування теми наступного проекту. Діяльність учнів: отримують буклет, відповідають на запитання анкети; ознайомлюються з презентацією, обирають лідера, складають графік роботи в проекті та розподіл ролей; шукають інформацію, узагальнюють її, підсумовують результати досліджень, роблять висновки, виконують роботу у вигляді презентації; дискусійно, в парах та групі вирішують проблемні питання; створюють пам’ятки для учнів та батьків; вчаться презентувати свою роботу та презентують її перед однокласниками; презентують свою роботу перед батьками та вчителями; підводять підсумки своєї роботи у проекті та планують наступний проект.

інструкція

посилання на використані ресурси Інтернету

документ фасилітації

презентація учительська

учнівська презентація

буклет

інтерактивна вправа

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Міщенко Микола Васильович

Фах, навчальний предмет

Вчитель музичного мистецтва

Навчальний заклад

КЗО Жовтоводьска СЗШ №12 з профільними класами

Місто\село, район, область

м.Жовті Води Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

З 17 жовтня 2017р. по 30 жовтня 2017 р.

Місце проведення тренінгу

КЗО Жовтоводська середня загальноосвітня з профільними класами школа №10

Тренери

Бойко Анджела Артурівна